לוועדי בתים

התקנת גדר עץ בחצר

ציון הדיל0
החל מ 150 ₪ למטר 250 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל0
החל מ 150 ₪ למטר 250 ₪ להזמנת הדיל

מי לא חולם על בית פרטי מדהים שגדר עץ מקיפה אותו? בית עם חצר פרטית הוא יעד נכסף עבור ישראלים רבים. אם אתם בעלי חצר פרטית, אתם בטח יודעים כמה יקר ובעל ערך השטח הפרטי שנמצא ברשותכם. החיבור לאדמה, האפשרות ליהנות מגינה מטופחת, ממרחב טבעי ופרטי ששמור רק לכם ו/או לבני משפחתכם. דרך מעולה לשמור, לטפח ולהגן על כל הטוב הזה, היא באמצעות התקנת גדר עשויה מעץ בחצר. באמצעות התקנת גדר בחצר שלכם, אתם תוחמים את המרחב הפרטי שלכם, ומייצרים תחושת ביטחון וביתיות לשוהים בו. דבר שהוא חשוב במיוחד למשפחות ברחבי הארץ. הגדר היא שדרוג נוסף לבית מעבר לתוספת לביטחון. מחפשים התקנת גדר מתכת בחצר? יש לנו אחלה דיל בשבילכם.

גדר עץ

גדר עץ

גדר לבית פרטי

היתרונות של התקנת גדר עץ בחצר לבית פרטי הם רבים. נתחיל עם יתרון מרכזי לבחירה בגדר עשויה מעץ דווקא, ולא מחומרים אחרים: השתלבות טבעית עם הסביבה. חצר היא פיסה של טבע קרובה לבית, ולרוב צבועה בצבעים של חום וירוק. לכן, בחירה בגדר העשויה מעץ משלימה את המראה הטבעי של החצר, בניגוד לגדר מתכת "ששוברת" את היופי הטבעי. יתרון מרכזי נוסף להתקנת הגדר, היא היכולת להתאימה לרצון ולצרכים האישיים של הלקוח. קיימים סוגי עץ רבים לצרכי גידור, בדגמים שונים, בעובי שונה ובעיצובים שונים. ניתן לייצר גדר שתואמת באופן מדויק את חזון הלקוח.נוסף לכל אלה, הבחירה בעץ לגדרמספקת את היתרונות הבסיסיים והמוכרים בגידור הבית, והם: הגנה מפני פולשים וגורמים לא רצויים, והבטחת הפרטיות של הדיירים. כמובן שלא רצוי להתפשר על איכות ההתקנה, הרי גדר איכותית תחזיק לעשרות שנים, לעומת זאת גדר באיכות נמוכה תדרוש טיפולים רבים.

בניית גדר עץ

כמובן שאפשר לבנות גדר עץ גם לבד, אבל מדובר בפעולה לא פשוטה בכלל, מעבר לעובדה שלרוב האנשים אין את הכלים המתאימים, לשם התקנה איכותית דרושה מקצועית רבה. מעוניינים בהתקנת גדר בחצר הבית שלכם? בוחרים רק בעץ, בלי למצמץ! רק התקנה מקצועית בידיים מקצועיות ומנוסות, היא הבחירה הטבעית והנכונה לבית שלכם.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general