לוועדי עובדים

מחנה טניס שולחן

ציון הדיל+20
1,500 ₪ 1,800 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+20
1,500 ₪ 1,800 ₪ להזמנת הדיל

מחפשים מה לעשות עם הילדים בקיץ? מחנה טניס שולחן יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם! נמאס לכם לקחת אותם רק למסעדות ולקניונים? מעוניינים שילדכם ייהנו מיחס אדיב, פעילות ספורטיבית, מהנה ובעיקר – כיפית?

טניס שולחן – פתרון איכותי

כל ילד מגיע לשלב בחיים שבו הוא מעוניין לפתח תחביב חדש. אם אתם מאותם הורים שרוצים להעניק לילד שלכם את הטוב ביותר, בצורה הקלה, הפשוטה והאיכותית ביותר – מחנה טניס שולחן הוא הפתרון המושלם עבורכם. טניס שולחן הידוע גם בשמות "פינג-פונג" הוא משחק שולחן מרתק, המשוחק על ידי שניים או ארבעה שחקנים בכל פרטיו. הוא משחק עולמי ופופולרי ביותר, שנכנס גם לאולימפיאדה. טניס שולחן הוא ספורט תחרותי ומאתגר, ולכן מחנה אימונים בטניס שולחן יכול לשמש את ילדכם כמקובל.

מחנה טניס שולחן

מחנה טניס שולחן

החידושים במחנה טניס שולחן

חשבתם שכבר לקחתם את ילדכם לכל הקייטנות ומחנות האימונים שקיימים בעולם ולא ניתן להפתיע אתכם עוד? מעוניינים שהילד שלכם יפתח תחביב חדש (טניס שולחן) ויבצע פעילות ספורטיבית? יש לילד שלכם חיבה ותשוקה עזה לטניס שולחן? רוצים לפתח אצל הילד שלכם משמעת, תחרותיות ויצירתיות? בואו אלינו ותחוו חוויה בלתי נשכחת. אם בא לכם לקחת את ילדכם לחוות עוד חוויות מעניינות, מזמינים אותכם לסדנת שוקולד, בה ילדיכם יוכלו לפתח עוד יכולות ובעיקר ליהנות מחוויות מיוחדות.

השלב המתקדם

מחנה טניס שולחן הוא הפתרון המושלם והאולטימטיבי לכל הורה שלא יודע מה לעשות עם הילד שלו בקיץ הקרוב, לכל ילד פוטנציאלי שמשתעמם מכל קייטנה "רגילה", ובמיוחד לילדים שיש להם חיבה וזיקה רבה לספורט המדהים והייחודי – טניס שולחן. מחנה הטניס שולחן שלנו הוא מהנה, כיפי, מאתגר ומבדר.

הצטרפו אלינו

מחנה טניס שולחן מתבצע בימים א-ה בשעות 8:30-13:00. אז מה אתם מחכים? תצרפו אלינו ותאפשרו לילדכם לחוות קיץ מהנה, פעיל ומאתגר! במחנה שלנו, אנו מאמנים את הילדים לשיפור טכניקת הטניס שולחן, מפתחים את כושרם הפיזי, ומעניקים להם הזדמנות להשתתף בתחרויות ולהתמודד על פרסים. כל זאת באווירה כיפית ומשפחתית, כך שהילדים יכולים ליהנות ולפתח את כישרונם בצורה חשיבה וכיפית.

לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן 
או 
השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general