ליחידים ומשפחות

חוג ציור

ציון הדיל+2
1,800 ₪ 2,600 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+2
1,800 ₪ 2,600 ₪ להזמנת הדיל

חוג ציור

לאונרדו וואן גוך אינם שמות של רשת מלונות ולא משקה אלכוהולי אלו היו שמות של ציירים מפורסמים ששינו את היסטוריית הציור. והיו פורצי דרך בכל מה שקשור לאיור וציור וביטוי של עולמם הפנימי על קנבס.
אבל שלא תטעו גם הם לא התחילו כמקצוענים ציירו ציורים הרבה יותר טובים מאחרים. זו הייתה השקעה אבל שווה, כי שמם יצא לאחר מכן על כל המפה.
הם התחילו אנשים פשוטים מכחול בקושי יודעים להחזיק שזה הבסיס, ואז אחר כך כבר למדו איך לצייר על קנבס.
התחילו ולמדו ממישהו שכן ידע איך לצייר, ועקבו אחר תנועותיו וגם עצמם התחילו כבר להשתפר.

חוג ציור

חוג ציור

ואם גם אתם רוצים לשפר את יכולות הציור שלכם, יש לנו הצעה שאי אפשר לוותר. חוג ציור ללמוד איך מציירים!
מאיירים וגם איך מכחול נכון מחזיקים, לא חלמתם פעם על לצייר חופשי? בחוג לציור תלמדו איך יוצאים מהקופסא, ונכנסים לתוך הקנבס ונותנים לו חיים עם תנועה.
חבל שתחשבו שאתם לא יודעים צייר "וזה רק למוכשרים" זו שטות שתמנע ממכם למצוא את האמן שרוצה לפרוץ החוצה. תוציאו את האמן מבפנים למה אתם מחכים, ציפור הדרור הזאת סגורה בכלוב, תנו לה לעוף לשוטט בעולם הצבעים לצבוע לצייר זה כיף חיים.
גם בתור ריפוי בעיסוק, ציור יכול להיות משהו שמשחרר לחצים לא רצויים בנפש שהם שקועים, לכן זה טוב גם לעזור לאנשים המתמודדים עם קשיים, לתת להם לבטא את עולמם מבפנים.
הילד חווה קושי התבטאות? חוג ציור יכול לעזור לכל אדם שמתקשה לדבר ולהסביר את עצמו, כי הציור הוא תרגול של לחשוף את עצמי לתוך קנבס, וכך גם קשי ההתבטאות יכולים להיעלם, וביטחון עצמי הילד מקבל ויוכל לבטא את עצמו בצורה יותר משוחררת, גם בבית הוא יצליח.

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general