לוועדי בתים

התקנת תריס הזזה

ציון הדיל+1
ציון הדיל+1

מחפשים התנקת תירס הזזה במחיר נוח?

אחד מהדברים החשובים ביותר בכל בית חדש או ישן זאת התקנת תריסים ברמה גבוהה. אלו יכולים להיות תריסי הזזה או תריסי גלילה, התריסים בחדר השינה או בסלון הבית שלנו מהווים גורם משמועתי וחשוב באווירה הכללית ובתחושה שחווים כששוהים בחדר. לכן, לגיטימי שנרצה שיהיו לנו את התריסים המתאימים ביותר לחדר, ושתהיה להם את ההשפעה הכי טובה על המקום בו הם מותקנים.

מחפשים התקנת תריס הזזה?

תריסי הזזה נחשבו מאז ומתמיד לפתרון מצוין כשרוצים להתקין תריסים לחלונות ביתנו. כאשר הם מותקנים בצורה יסודית ומקצועית, הם יכולים להעניק לביתנו כמה אור שנרצה ולעשות את החלל שלנו מואר ובהיר. אך מה מייחד אותם מסוגי תריסים אחרים? בואו נעבור על היתרונות של התקנת תריסים בבית. עוד משהו קטן, אם כבר אתם מתקינים תריסים חדשים כדאי לשקול עוד כמה אפשרויות לשדרוג הבית במחיר מעולה.

החלפת גוף חימום

התקנת תריס

התקנת תריסים מחיר

התקנת תריסים זה לא עסק יקר, ליתר דיוק תוכלו לקבל אצלנו תריסים במחיר של החל מ-500 ₪. מהם היתרונות? בואו נתחיל ביתרון המרכזי והמשמעותי ביותר של תריסי ההזזה – הגמישות שלהם, והשימושים השונים שהם מאפשרים. תריסי ההזזה מעניקים למשתמשים בהם אפשרויות שונות ומגוונות לשימוש. תריסי ההזה מאפשרים הזזה של התריס על ציר כרצון המשתמש, ומעניקים לדייר אפשרות לבחור ולמקם את התריס. ניתן לקבוע כמה אור יכנס לביתנו באמצעות הזזת התריס עצמו, ובאמצעות הורדה או הגבהה של התריסים בחלון. ניתן גם לחשוף את החלון לגמרי ולהעניק לבית שלנו כמויות אור גדולות והמון רוח ואוויר לנשימה. מרענן, מגוון ויעיל, נכון? בדיוק בשביל זה עושים התקנת תריסים.

תריס הזזה חיצוני

השליטה על תריסי ההזזה נוחה מאוד וקלה לתפעול. היא מתבצעת באופן ידני על ידי הזזה או הורדה והגבהה של התריסים בחלון. קל מאוד לתפעל את תריס ההזה ואין כאן מקום להסתבך. זאת אומרת כל עוד מבצעים התקנת תריסים איכותית ומקצועית. לא כדאי להתפשר על איכות ההתקנה, אחר כך תצטרכו לאלתר פתרונות או לשלם לא מעט כסף לתיקונים. ראוי לציין שתריסי ההזזה נגישים מאוד גם לילדים קטנים או לאנשים בעלי מוגבלויות שונות ונוחים לתפעול גם להם.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general