התקנת תריס הזזה [הרצליה]

ציון הדיל0
ציון הדיל0

התריסים בחדר השינה או בסלון הבית שלנו מהווים גורם משמועתי וחשוב באווירה הכללית ובתחושה שחווים כששוהים בחדר. לכן, לגיטימי שנרצה שיהיו לנו את התריסים המתאימים ביותר לחדר, ושתהיה להם את ההשפעה הכי טובה על המקום בו הם מותקנים. מחפשים התקנת תריס הזזה? הישארו עמנו לכל הפרטים.

תריסי הזזה נחשבו מאז ומתמיד לפתרון מצוין כשרוצים להתקין תריסים לחלונות ביתנו. כאשר הם מותקנים בצורה יסודית ומקצועית, הם יכולים להעניק לביתנו כמה אור שנרצה ולעשות את החלל שלנו מואר ובהיר. אך מה מייחד אותם מסוגי תריסים אחרים? בואו נעבור על היתרונות של התקנת תריסי הזזה בבית שלכם.

התקנת תריסי הזזה – גמישות שאין לאף סוג תריס אחר

בואו נתחיל ביתרון המרכזי והמשמעותי ביותר של תריסי ההזזה – הגמישות שלהם, והשימושים השונים שהם מאפשרים. תריסי ההזזה מעניקים למשתמשים בהם אפשרויות שונות ומגוונות לשימוש.

תריסי ההזה מאפשרים הזזה של התריס על ציר כרצון המשתמש, ומעניקים לדייר אפשרות לבחור ולמקם את התריס. ניתן לקבוע כמה אור יכנס לביתנו באמצעות הזזת התריס עצמו, ובאמצעות הורדה או הגבהה של התריסים בחלון. ניתן גם לחשוף את החלון לגמרי ולהעניק לבית שלנו כמויות אור גדולות והמון רוח ואוויר לנשימה. מרענן, מגוון ויעיל, נכון?

שליטה על התריס באופן ידני ונוח

השליטה על תריסי ההזזה נוחה מאוד וקלה לתפעול. היא מתבצעת באופן ידני על ידי הזזה או הורדה והגבהה של התריסים בחלון.  קל מאוד לתפעל את תריס ההזה ואין כאן מקום להסתבך.

ראוי לציין שתריסי ההזזה נגישים מאוד גם לילדים קטנים או לאנשים בעלי מוגבלויות שונות ונוחים לתפעול גם להם.

לפרטים נוספים, צרו אתנו קשר וקבלו אחלה דיל כבר היום!

לרכישה מהירה לחצו כאן.

 

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general