לוועדי עובדים

אירועי חברה וגיבוש

ציון הדיל+3
יום חמישי 24/8/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל+3
יום חמישי 24/8/23 להזמנת הדיל

ליאור רוכמן אומן חושים

מופע שאף פעם לא תשכחו, חוויה על חושית מטריפה, מצחיקה ומהפנטת!! עם ליאור רוכמן, הקוסם והמנחה המוכשר, תערכו אירוע שמשלב קסמים, בידור קומי ומלא כיף. המופע מותאם אישית לסוג האירוע, לאורך המופע תחוו את עולם הטלפתיה, זריזות הידיים והקסמים לבין סטנדאפ מלא בהומור מרענן. ליאור יסדר לכם חוויה מופלאה ובלתי נשכחת.

ההילולה- חווית גיבוש מנצחת

בההילולהאנו דואגים לשבור את שגרת העבודה וליצור עבור עובדים וקבוצות סדנאות גיבוש ייחודיות לשיפור התקשורת בין האנשים בדגש על שמחה וכיף, עם הפעלות משודרגות ומקוריות ומשחקי גיבוש חווייתיים. פעילות דינאמית שסוחפת את הקבוצה לאתגרים משותפים היוצרים חיבורים.  את ההפעלות אנו בונים בהתאמה אישית אליכם.

אירועי חברה וגיבוש

כיף להתגבש

סדנאות בירה בוטיק – הינדיק

המבשלה מזמינה אתכם לסדנת גיבוש משוגעת עם הכנת בירה! חוויה ייחודית המשלבת טעימות, הדרכה על הייצור, ותחרויות. למבשלה שלנו יש אהבה להכנת בירה וגם אהבה לאנשים. לכן,  פיתחנו מספר סוגי סדנאות קבוצתיות ייחודיות שמאפשרות לחוות את עולם הבירה וגם להתגבש ולהנות יחד כצוות.  חוויה מעשירה ושמתאימה לכל מי שאוהב בירה.

רועי חסקי סדנת גרפולוגיה

 באירוע גרפולוגי מעשיר וייחודי תחוו טעימה מעולם הגרפולוגיה הקסום והמסתורי שיחשוף בפניכם גילויים מפתיעים עליכם ועל חבריכם ויאפשר לכם להכיר טוב יותר את אישיותכם, וכל זאת באווירה מבדרת וקלילה. השילוב המושלם בין אירוע חוויתי וסוחף בשיתוף הקהל לבין תוכן איכותי, מחכים ומרתק! רועי חסקי, גרפולוג מוסמך, יבשל לכם ערב קסום ומסתורי.

דור אנגל – לחוש את הבלתי אפשרי

להרגיש את הבלתי אפשרי עם אמן החושים דור אנגל! הוא יפתיע ויאפשר לכם לראות, לחשוב, ולהרגיש באופן מרגש ומצחיק יחד. דור פותח את האירוע עם חוייית מינגלינג מהפנטת בה הוא מסתובב בין האורחים, קורא את מחשבותיהם, שותל להם אחרות ודואג שכולם יכנסו לאירוע עם חיוך. תחזיקו חזק את הלסת, כי היא עומדת ליפול.

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general