לוועדי בתים

צביעת גג רעפים

ציון הדיל+6
ציון הדיל+6

מחפשים צביעת גג רעפים?

גג רעפים במבנה חשוף לאוויר ונתון לשינויי מזג אוויר רבים, ולכן דורש תחזוק וטיפול תקופתיים. ישנן מספר סיבות לצביעת גג רעפים מלבד נזקי מזג האוויר הגורמים לשברים, סדקים ולכלוך. גגות ישנים העומדים שנים רבות עשויים להחליף צבע, ולעיתים בעל הדירה מעוניין להחליף לצבע עדכני ואופנתי יותר. תהליך צביעת גג רעפים אינו פשוט, מכיוון שהוא מתרחש בגובה ודרוש עבורו ציוד מיוחד.

צביעת גגות רעפים

האם ניתן לצבוע רעפים?

גגות רעפים עשויים מחרס, הנחשב לחומר עמיד שמחזיק מעמד לעשרות שנים. כאשר רוצים לחדש את גג הרעפים, מומלץ לצבוע אותו מחדש. תביעה מחודשת תעניק לגג מראה רענן, נקי וחדש, וכך ניתן גם להחליף את צבעו לפי טעם אישי. בדרך כלל, משתמשים בצבעים טבעיים כגון צבעי אדמה, צבעים ירוקים או כחולים. מחיר צביעת גג רעפים יכול להתחיל באלפי שקלים ולנוע למחירים של עשרות אלפי שקלים, בהתאם למ"ר ולמספר פרמטרים נוספים. אם אתם מחפשים שדרוג נוסף לבית יש לנו גם שירותי צביעת דלתות ומשקופים לבית.

צביעת גגות רעפים

תהליך צביעת גגות הרעפים מורכב וכדי להשלים אותו יש להיעזר באנשי מקצוע מנוסים עם ציוד מתאים. ישנם מספר גורמים בהם יש להתחשב לפני שסוגרים הצעת מחיר מבעל מקצוע. ריכזנו עברוכם את החשובים ביותר:

  • שטח – יש לחשב את שטח הגג במ"ר.
  • סוג – יש לבחון את סוג הרעפים והחומר ממנו הם עשויים – מה טיבם, מהי איכותם.
  • מיקום – יש לבדוק את נגישות המיקום של הגג, גובהו, מיקומו, מפלסיו ושיפועו.

מלבד זאת, יש לבקש מבעל המקצוע הערכת זמן לביצוע העבודה ולוודא אישורי תקן מתאימים.

צביעת גג איסכורית

"גג איסכורית" הוא גג המורכב מרעפי מתכת שהן יריעות פח. רעפים אלו עשויים מפח מגולוון, ולהם מגוון שימושים בענף הבנייה והחיפוי. לפני שניגשים לצביעת רעפים איסכורית יש להעביר את הגג ניקוי יסודי מלכלוך, שומן וחלודה. הצבעים בהם משתמשים בתהליך זה הם מיוחדים ליריעות הפח ומאופיינים בעמידות, גמישות וייבוש מהיר. בעת ביצוע הליך מורכב שכזה, אין להתפשר על ביצוע העבודה, ולכן מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מומחים שמציעים ציוד מקצועי בעל תו תקן ואישורים מתאימים.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן 
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general