לוועדי בתים
Expired

שיפוץ מטבח

ציון הדיל+21
28,000 ₪ להזמנת הדיל
הצג קופון לדיל A45
ציון הדיל+21
28,000 ₪ להזמנת הדיל
הצג קופון לדיל A45

שיפוץ מטבח הוא תהליך שכל בית חווה לפחות פעם אחת במהלך שנותיו, בין אם הוא ישן או חדש. המטבח הוא הפנים של הבית; חדר מרכזי בו בני המשפחה מבלים שעות לאורך היממה. חדר המטבח נמצא ממש בכניסה לבית, אי אפשר להימנע ממנו או "להסוות" אותו. בגלל הייעוד החיוני של המטבח, אנחנו נדרשים לתחזק, לטפח, לסדר ולנקות אותו באופן יומיומי.

המטבח- המקום בו הכל קורה

המטבח שלנו אינו מסמל ערך רק עבור הבריאות והתזונה שלנו, אלא גם עבור תחושת הביתיות והמשפחתיות. כתוצאה מהשימושים הרבים בחדר, הוא מתבלה מהר ומתגלים בו נזקים לאורך זמן. חשיבות חלל המטבח בבית היא גדולה וצריך לדאוג לא רק לארגון, אלא גם לתאורה טובה ולתשתית איכותית עבור מכשירי החשמל, המקרר והכיור. המטבח שלכם ישן? מחפשים הצעה לשדרוג המטבח שלכם? זה הדיל בשבילכם. אם אתם משפצים את המטבח, כדאי לכם לקחת גם את שירות איתור נזילות מים.

שיפוץ מטבח

שיפוץ מטבח

שיפוץ מטבחים

עם השנים, מהפכת העיצוב הגיעה גם לחדרי המטבח שלנו: אם פעם מטבחים היו קטנים וסגורים, היום פותחים את שטח המטבח ומרחיבים אותו. היום מעדיפים את צבעי הקרמיקה והשיש הבהירים על פני העץ הכהה, ותמיד אפשר להוסיף נראות יוקרתית בעזרת "אי". החדשות הנפלאות הן שגם בדירות ישנות אפשר לבצע שדרוג מטבח כולל ובעזרת שיפוץ מטבח קומפלט ניתן להגיע למראה היוקרתי של המטבח שתמיד חלמתם עליו. בגלל המיקום המרכזי של המטבח בבית, השיפוץ יכול להעניק מראה חדש לכל הבית ולהעלות את ערך הדירה. המטבח שלכם התבלה עם השנים? אוהבים לארח? אין ספק שהאירוח יהיה נעים יותר במטבח חדש ומבריק.

גמר עבודה בתוך חמישה עשר ימים

מאחר והמטבח הוא אזור מאוד מרכזי בבית ובדרך כלל ישנו חדר מטבח אחד, אנחנו משתדלים לקחת זמן קצר לביצוע שיפוץ מטבח, בתוך חמישה עשר ימי עבודה.
כאשר אתם מזמינים את הדיל, התשלום מתבצע בשלבים לפי התקדמות העבודה. את שיפוץ המטבח מבצעים אנשי מקצוע מהטובים בתחום, ובעלי ניסיון וידע בעיצוב ומיקום תשתיות המטבח. לפני תחילת התהליך אנו יוזמים פגישת ייעוץ בבית הלקוח על מנת לבחון את המטבח ולדון בהמשך השיפוץ והתוצאות הרצויות, הפגישה מתקיימת ללא עלות וללא התחייבות.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general