לוועדי בתים

מתקין מזגנים

ציון הדיל+7
ציון הדיל+7

ברגע שהמזגן מתקלקל, יש לנו חלום אחד – למצוא מתקין מזגנים מקצועי, כזה שלא ייקח מאיתנו מחיר מופרז, כזה שלא יצטרך לחזור שוב פעם כדי לתקן את התקלה. במילים אחרות ככה רוב האנשים בישראל רוצים להרגיש כשהם פונים למתקין מזגנים מומלץ (לא משנה מאיפה הגיעה ההמלצה). אם אתם מזדהים ומזדהות עם המצב הזה, אז לנו יש את התשובה המושלמת: הטכנאים המקצועיים שלנו ישמחו להתקין לכם מזגנים מעולים במחיר שהוא לא פחות ממדהים. כן, אתם לא צריכים ואתם לא צריכים לפחד ממה שיקרה ברגע שהטכנאי יגיע, אצלנו אתם יכולים לדעת שאתם נמצאים בידיים טובות החל מהרגע הראשון הן מבחינת המחיר והן מבחינת השירות. אנחנו מאמינים שכל לקוח צריך להרגיש ביטחון מלא בנוגע לכל עבודה שנעשית אצלו בדירה. אם אתם צריכים גם ניקוי מזגנים איכותי – גם לזה יש לנו פיתרון.

מתקין מזגנים

שירות תיקונים למזגנים

התקנת מזגנים מחיר

אז כמה צריך לשלם על התקנת מזגן? לפני שאנחנו מדברים על המחיר ועל הזמנת מתקין מזגנים צריך לדבר על הבית, ככל שהבית יהיה יותר גדול כך תצטרכו מזגן חזק יותר, במקרים נוספים תצטרכו מזגנים נוספים בחדרים. לכן ישנה חשיבות משמעותית לאבחון סוג הבית ואופי השימוש במזגן, רק כך תוכלו לדעת שאתם לא מבזבזים כסף מיותר. במקרה שהתקנתם מזגן חלש מדי, לא רק שתמשיכו לסבול מהחום אלא שתצטרכו לשלם סכום כסף נוסף על התקנה של מזגן מתאים.

חשוב לדעת, כאשר אתם מסתכלים על רכישת מזגן באינטרנט, בחלק מן המקרים מצוין מידע בנוגע למתקין מזגנים, דבר שאתם כמובן חייבים אותו. כמובן ישנם אנשים שמבצעים את ההתקנה לבד, אבל בהחלט לא מדובר בדבר מומלץ. כמו כן תמיד כדאי לבדוק מה האחריות כוללת לא רק לכמה זמן היא נמשכת. לסיכום עלות התקנת מזגן צריכה לקחת בחשבון גורמים רבים ולא להתמקד רק במחשבה לטווח הקצר.

מה כוללת התקנת מזגן?

ברגע שאתם רואים באתר או במודעה את המשפט: מזגן עם התקנה! למה הם בעצם מתכוונים?
התקנת המזגן כוללת כמובן את הובלת המזגן, קדיחה בקיר וחיבור לצינורות המתאימים. מדובר בפעולות הדורשות מתקין מזגנים מיומן – כזה שמכיר את כל הטכנולוגיות החדשות ובו זמנית יודע להתמודד גם עם כל הקשיים שיכולים להיות בדרך. במקרים רבים כאשר ההתקנה נעשית בצורה רשלנית, השכנים שלכם יסבלו ממי המזגן שלכם. אצלנו התקנת המזגן כוללת אחריות מלאה – במילים אחרות, המתקין לא יעזוב את הבית עד שהמזגן יעבוד ויקרר לכם את הבית.

אנחנו מזמינים אתכם ואתכן לדבר איתנו עוד היום ולבדוק איזה מזגן כדאי לכם להתקין.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general