ליחידים ומשפחות

אחזקת גינות, ניכוש והדברת עשבים

ציון הדיל+2
החל מ 200 ₪ 400 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+2
החל מ 200 ₪ 400 ₪ להזמנת הדיל

אם עד לפני כמה שנים אחזקת גינות הייתה דבר יקר שלא היה בכל בית פרטי, אז היום בהחלט ניתן לראות שחל שינוי מגמה- גינה מושקעת ומטופחת מוסיפה לאיכות החיים. היא מקרבת את הטבע לבית, ומשמשת כפיסת אקולוגית אישית. לעומת זאת, גינה מוזנחת בולטת לעין ופחות נעים לשהות בה. הדרך למצות את הפוטנציאל של הגינה שלנו מתחילה בתחזוקה שוטפת. אחזקת גינה, ניכוש והדברת עשבים, יהפכו את הגינה שלנו לראיה ירוקה ופורחת באמצעות כל הפעולות הנדרשות לצורך שמירה על הגינה- השקיה, גיזום, דישון, שתילת צמחים, ועוד. מדובר בחלק אינטגרלי מהנראות של הבית.  עוד תוכלו לעשות כדי לשדרג את מראה הגינה והבית שלכם אחזקת גינות, כיסוח, וניקיון.

אחזקת גינה

כיסוח עשבים

אחזקת גינה והדברת עשבים

כאשר מדברים על אחזקת גינות, בדרך כלל מתחילים מפעולה החיונית לטיפוח הגינה- ניכוש והדברת עשבים שוטים. עשבים שוטים הם צמחים לא רצויים – הם פוגמים בנראות של הגינה, ומפריעים לגידול השתילים, משום שהם מנצלים מים ואדמה. על כן, במסגרת אחזקת הגינה, מבוצע ניכוש עשבים או ריסוס עשבים, במטרה לה סירם. הדברה כימית של העשבים השוטים, כאשר היא נעשית באופן מקצועי, פוגעת בגידול העשבים השוטים בלבד, ולא בשתילי הגינה. מדובר בפעולה תקופתית, באמצעותה ניתן לדאוג לכך שהגינה תראה מטופחת כל הזמן.

היום אתם יכולים להנות מאחזקת גינה איכותית ומקצועית החל ממחיר של 200 ₪

תחזוקת גינה מקצועית

פעמים רבות בעלי גינות מנסים לטפל בגינה באופן עצמאי וללא היעזרות באיש מקצוע. זאת לא הדרך הנכונה לאחזקת גינות, לכן מומלץ להימנע מכך: פעולות גינון לא נכונות עלולות להזיק לגינה ואף להצריך בהמשך טיפול יסודי יותר. מעבר לכך, עבודה עצמאית בגינה מצריכה זמן ותשומת לב, שלא תמיד ניתן להשקיע, וכך פעמים רבות הגינה למעשה תוזנח.

התדירות בה נדרש לבצע פעולות הקשורות לאחזקת גינות משתנה בהתאם לגודל הגינה, חשיפה לשמש, תדירות שימוש, סוג וכמות הצמחים. מכל מקום, יש להקפיד על תחזוקה שוטפת, בפרקי זמן קבועים. שמרו על הגינה שלכם – ותרוויחו גינה יפה וירוקה. חשוב לדעת, במקרים רבים מדובר ביתרון של ממש במקרה שתרצו למכור את הנכס.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general