לוועדי בתים

בניית קיר גבס בדירה

ציון הדיל+4
150 ₪ 300 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+4
150 ₪ 300 ₪ להזמנת הדיל

אם אתם בתהליך של שיפוצים, סיכוי סביר שתידרשו ליצירת הפרדה בין חללים שונים בדירה, האפשרות הראשונה היא באמצעות בניית קיר גבס. האפשרות השנייה היא באמצעות בניית קיר בלוקים פנימי. זו האופציה המסורתית, אבל היא כוללת חסרון משמעותי: לא ניתן לבנות קיר בלוקים על גבי ריצוף קיים, ויש להסיר אותו לפני התקנת קיר הבלוקים. לעומת זאת קיר העשוי מלוחות גבס המורכבים באמצעות ברגים על שלד פח. לכן זוהי האפשרות המומלצת והנפוצה כיום. למעשה זאת האפשרות שרוב האנשים בישראל בוחרים בה כיום מבין מגוון האפשרויות. מחפשים דרך נוספת לשדרג את הדירה? עם התקנת פרקט עץ תלת שכבתי, תוכלו להרגיש שדרוג מטורף.

בניית קיר גבס בדירה

סלון בדירה. אחלה קיר גבס שם 😉

בניית קיר גבס בדירה מחיר

במחיר שמתחיל ב-150 ₪ תוכלו להנות מהיתרונות של בניית קיר גבס בדירה.

היתרונות שלו הם משמעותיים. קודם כל, הגיוון. קיימים מגוון של לוחות גבס (גבס רגיל, ורוד, ירוק) בעלי תכונות שונות, עבור כל מיני צרכים. סוג הגבס הנדרש בדירה עשוי להשתנות לפי האזור בבית. כך לדוגמה, אם הקיר סמוך לאזור שעלולה להיות בו רטיבות (למשל, חדר שירותים), עדיף להשתמש בגבס ירוק. גבס ורוד לעומת זאת הוא בעל חסינות לאש. יתרון נוסף הוא הקלות והפשטות של תהליכי ההרכבה והפירוק. ולבסוף – לא נדרש לבצע עבודות טיח, כאשר לאחר ההרכבה הקיר מוכן באופן מידי. מדובר ביתרון ענק לאלו שלא רוצים להתעכב בזמן השיפוץ ורק רוצים להיכנס כבר לדירה בלי לחכות.

בניית קיר גבס בדירה עם דלת

אחת מן האפשרויות המומלצות היא בניית קיר גבס עם דלת, ככה תקבלו פתרון שלם במחיר משתלם.

מדובר בפתרון מעולה שיעזור לכם ליצור הפרדה בין חדרי הילדים או בין חדר הילדים לחדר ההורים.

כמו כן ראינו שקיר גבס בדירה זאת הדרך הטובה ביותר לייצר הפרדה בין חללים פנימיים. אבל איך מתחילים? כשמדובר בבית שלנו ובענייני בטיחות, לא כדאי להתחיל להתנסות בבנייה עצמית. מומלץ לתת לאיש מקצוע לעשות את העבודה. אנחנו פה בשבילכם: אנשי המקצוע שנקשר אליכם יתקינו את הקיר בצורה מקצועית ובטוחה, ככה שאתם יכולים לדעת שאתם נמצאים בידיים טובות.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general