התקנת פרקט עץ תלת שכבתי [נתניה]

ציון הדיל+2
200 ₪ 300 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+2
200 ₪ 300 ₪ להזמנת הדיל

ריצוף הפרקט נמצא איתנו כבר מאות שנים, ועדיין נחשב לריצוף פופולרי ונחשק. הסיבה: היתרונות. לפרקט מראה אלגנטי ומגוון – ניתן לבחור סוגי עץ שונים, לצד עמידות גבוהה לשריטות, מכות ונזקים אחרים. תכונות אלה מייצרות ביקוש גדול, ובהתאם קיימות היום אפשרויות שונות לריצוף בסוגים שונים של פרקט. אחת מהן היא התקנת פרקט עץ תלת שכבתי. מדובר בפרקט אשר כשמו כן הוא – עשוי משלוש שכבות עץ, באופן הבא: שכבת בסיס מעץ לבן קשיח, שכבה עבה נוספת מעץ לבן, ובסוף שכבה עליונה מעץ טבעי אצילי ויוקרתי למראה.

התקנת פרקט עץ תלת שכבתי

מה היתרונות?

הפרקט התלת שכבתי מספק את כל היתרונות המוכרים של הפרקט. הנראות שלו ייחודית ומייצרת אווירה ביתית (בניגוד לחלופות אחרות – פרקט תל שכבתי הוא הדבר האמיתי, כששכבתו העליונה עשויה מעץ מקורי איכותי, ולא מתצלום של פרקט). כמו כן, הוא עמיד מאוד בפני נזקים שונים. בנוסף, הוא ניתן לשיוף חוזר עם השימוש, כך שאין צורך להתקין מחדש את כל הריצוף לאחר שימוש ממושך, והוא פשוט ונוח להתקנה.

התקנת פרקט עץ תלת שכבתי

למה לבחור בהתקנת פרקט תלת שכבתי?

מבין כל האפשרויות הקיימות לריצוף פרקט, נראה כי בבחירה בהתקנת פרקט תלת שכבתי היא הבחירה הטובה ביותר. הוא עשוי עץ טבעי ואיכותי כמו הפרקט הגושני (פרקט רגיל, עשוי מלוחות עץ), כולו מחומרים טבעיים הידידותיים לסביבה, ולא פחות חשוב – במחיר סביר ואפשרי. אם החלטתם לפנק את הבית שלכם בריצוף פרקט תלת שכבתי, פנו למקצוענים בתחום, לעבודה מדויקת ויעילה.

לפרטים נוספים, צרו קשר וקבלו אחלה דיל עוד היום!

לרכישה מהירה לחצו כאן.

 

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general