התקנת פרקט למינציה על מרצפות [נתניה]

ציון הדיל+3
ציון הדיל+3

פרקט למינציה הוא בחירה ייחודית ואטרקטיבית לריצוף הבית שלכם. במקום הריבועים הלבנים – אפורים השגרתיים, הפרקט מרשים ומשדר מודרניות לצד חמימות וביתיות. אך מהו למעשה פרקט הלמינציה? מדובר בפרקט דמוי עץ סינטטי, המורכב משני חלקים: שכבת לוח עץ בעל סיבים צפופים הנקרא HDF ועליו מודפס צילום של פרקט, ושכבת הלמינציה – שכבת ציפוי, המשמשת כגימור אסתטי לפרקט וגם כהגנה מפני נזקים.

התקנת פרקט למינציה על מרצפות

פרקט למינציה – יתרונות וחסרונות

בהתקנת פרקט למינציה על מרצפות יש יתרונות וחסרונות. היתרונות: ראשית כל –  העלות, הזולה משמעותית ממחיר של פרקט עץ מקורי. שנית, ההתקנה והפירוק של פרקט למינציה קלים ונוחים.  שלישית, העמידות. בשל המבנה הקשיח של פרקט הלמינציה, הוא עמיד מאוד מפני חבטות, שריטות, ופגיעות אחרות. כמו כן, מאותה סיבה, לא נדרשת תחזוקה שוטפת של הפרקט, והניקוי הוא פשוט וכפי שנעשה בריצוף רגיל. מנגד, החסרונות העיקריים בהתקנת פרקט למינציה הם היעדר בידוד מרעש וטמפרטורה, וחוסר היכולת לתקן את הפרקט כאשר ישנם נזקים מהותיים (במקרה כזה יתכן שיהיה צורך להתקין את הפרקט כולו מחדש).

התקנת פרקט למינציה על מרצפות

בחירת פרקט למינציה

ראינו שלפרקט הלמינציה יש יתרונות רבים. אם החלטתם שהיתרונות עולים על החסרונות, כעת ניצבת השאלה הבאה – כיצד בוחרים את הפרקט המתאים לבית. בבחירת הפרקט, מומלץ להתחשב בבאים: ציון השחיקה של המשטח בסולם AC (סולם עמידות לשחיקה, 5 = עמיד ביותר); יצרן – דמויי פרקט מייצור אירופאי בעלי איכות גבוהה יותר לרוב; עובי הפרקט – פרקט עבה יותר הוא פרקט איכותי יותר.

 התקנת פרקט למינציה

בהתקנת פרקט למינציה בביתכם, אל תתפשרו. בחרו איש מקצוע שידאג להתקנה יסודית ובטוחה של הפרקט בביתכם.

לפרטים נוספים, צרו קשר וקבלו אחלה דיל עוד היום!

לרכישה מהירה לחצו כאן.

 

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general