לוועדי בתים

התקנת פרקט למינציה על מרצפות

ציון הדיל+5
ציון הדיל+5

כאשר מדברים פרקט למינציה, ראשית צריך להכיר את היתרונות – העלות היא זולה משמעותית ממחיר של פרקט עץ מקורי. תוכלו להשיג אותו החל מ40 ₪. שנית, ההתקנה והפירוק שלו הם קלים ונוחים. שלישית, העמידות. בשל המבנה הקשיח של פרקט הלמינציה, הוא עמיד מאוד מפני חבטות, שריטות, ופגיעות אחרות. כמו כן, מאותה סיבה, לא נדרשת תחזוקה שוטפת של הפרקט, והניקוי הוא פשוט וכפי שנעשה בריצוף רגיל. התקנת הפרקט היא תהליך רגיל ומקובל בשיפוץ כמו בניית קיר גבס בדירה.

פרקט למינציה

פרקט איכותי

התקנת פרקט למינציה על מרצפות – חסרונות

בהתקנת פרקט למינציה על מרצפות יש גם מספר חסרונות. היתרונות: מנגד, החסרונות העיקריים בהתקנת הם היעדר בידוד מרעש וטמפרטורה, וחוסר היכולת לתקן את הפרקט כאשר ישנם נזקים מהותיים (במקרה כזה יתכן שיהיה צורך להתקין את הפרקט כולו מחדש). לכן כדאי להתייעץ עם איש מקצוע מיומן לפני ההתקנה, ככה תדעו שאתם מתחילים את ההתקנה בראש שקט.

מה זה פרקט למינציה?

פרקט למינציה הוא בחירה ייחודית ואטרקטיבית לריצוף הבית שלכם. במקום הריבועים הלבנים – אפורים השגרתיים, הפרקט מרשים ומשדר מודרניות לצד חמימות וביתיות. אך מהו למעשה פרקט הלמינציה? מדובר בפרקט דמוי עץ סינטטי, המורכב משני חלקים: שכבת לוח עץ בעל סיבים צפופים הנקרא HDF ועליו מודפס צילום של פרקט, ושכבת הלמינציה – שכבת ציפוי, המשמשת כגימור אסתטי לפרקט וגם כהגנה מפני נזקים.

מדובר ביתרון שיכול לחסוך לכם אלפי שקלים לאורך השנים.

מחפשים התקנת פרקט למינציה על מרצפות?

לבחירה בפרקט למינציה יש יתרונות רבים- אם החלטתם שהיתרונות עולים על החסרונות, כעת ניצבת השאלה הבאה – כיצד בוחרים את הפרקט המתאים לבית. בבחירת הפרקט, מומלץ להתחשב בבאים: ציון השחיקה של המשטח בסולם AC (סולם עמידות לשחיקה, 5 = עמיד ביותר); יצרן – דמויי פרקט מייצור אירופאי בעלי איכות גבוהה יותר לרוב; עובי הפרקט – פרקט עבה יותר הוא פרקט איכותי יותר. כמובן שחשוב שהפרקט יתאים בצורה מושלמת למראה הכללי של הבית.

אל תתפשרו בתהליך ההתקנה. בחרו איש מקצוע שידאג להתקנה יסודית ובטוחה של הפרקט בביתכם. 

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general