בניית קיר גבס בדירה [הוד השרון]

ציון הדיל+3
150 ₪ 300 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+3
150 ₪ 300 ₪ להזמנת הדיל

אם אתם בתהליך של שיפוצים, סיכוי סביר שתידרשו ליצירת הפרדה בין חללים שונים בדירה, על ידי בניית קיר פנימי. כיצד עושים זאת? ישנן שתי אפשרויות עיקריות. האחת, היא באמצעות בניית קיר בלוקים פנימי. זו האופציה המסורתית, אבל היא כוללת חסרון משמעותי: לא ניתן לבנות קיר בלוקים על גבי ריצוף קיים, ויש להסיר אותו לפני התקנת קיר הבלוקים. האפשרות השנייה היא בניית קיר גבס בדירה, העשוי מלוחות גבס המורכבים באמצעות ברגים על שלד פח. זוהי האפשרות המומלצת והנפוצה כיום.

בניית קיר גבס בדירה

היתרונות של בניית קיר גבס בדירה

היתרונות של בניית קיר גבס בדירה הם משמעותיים. קודם כל, הגיוון. קיימים מגוון של לוחות גבס (גבס רגיל, ורוד, ירוק) בעלי תכונות שונות, עבור כל מיני צרכים. סוג הגבס הנדרש בבניית קיר גבס בדירה עשוי להשתנות לפי האזור בבית. כך לדוגמה, אם הקיר סמוך לאזור שעלולה להיות בו רטיבות (למשל, חדר שירותים), עדיף להשתמש בגבס ירוק. גבס ורוד לעומת זאת הוא בעל חסינות לאש.  יתרון נוסף הוא הקלות והפשטות של תהליכי ההרכבה והפירוק. ולבסוף – לא נדרש לבצע עבודות טיח, כאשר לאחר ההרכבה הקיר מוכן באופן מידי.

בניית קיר גבס בדירה

בניית קיר גבס בדירה – בחירה נכונה ובטוחה

אז ראינו שבניית קיר גבס בדירה היא הדרך הטובה ביותר לייצר הפרדה בין חללים פנימיים. אבל איך מתחילים? כשמדובר בבית שלנו ובענייני בטיחות, לא כדאי להתחיל להתנסות בבנייה עצמית. מומלץ לתת לאיש מקצוע לעשות את העבודה. אנחנו פה בשבילכם: אנשי המקצוע שנקשר אליכם יתקינו את הקיר בצורה מקצועית ובטוחה.

לפרטים נוספים, צרו קשר וקבלו אחלה דיל עוד היום!

לרכישה מהירה לחצו כאן.

 

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general