לוועדי בתים

התקנת דוד חשמל 60-80 ליטר

ציון הדיל-1
1,200 ₪ 1,600 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל-1
1,200 ₪ 1,600 ₪ להזמנת הדיל

למה בעצם אנחנו צריכים התקנת דוד חשמל של 80 ליטר? יש לכך סיבה אחת פשוטה, כולנו יודעים כמה חשובים הם המים החמים שלנו במקלחת ובבית בכלל. זוהי נהייתה שגרת חיינו, מקלחות חמות שעוזרות לנו להרגיע את הגוף. מצב בו לא נשארו לנו מים חמים למקלחת הוא אינו מצב רצוי לאף אחד, ולכן עלינו להימנע ממנו כמה שניתן. ובכן, באמצעות התקנת דוד של 60-80 ליטר, לא תצטרכו לדאוג- המקלחות שלכם תמיד יהיו חמות וארוכות. אצלנו תוכלו להנות מהתקנה החל מ-1200 ₪. כמו כן אפשר לשלב את ההתקנה בסמיכות לשיפוצים נוספים שנעשים בבית.

התקנת דוד חשמל

התקנת דוד חשמל

התקנת דוד חשמל 60 ליטר מחיר

ישנם כמה סוגים של דודי חשמל- אחד מהם הוא דוד חשמל של 60 ליטרהתקנת דוד חשמל זאת הדרך הבטוחה והאיכותית ביותר להבטיח את המים החמים שלכם בבית, אך אכן קיימים כמה דברים שצריך לדעת לפני שמתקינים את דוד החשמל בדירה. ראשית כל, מומלץ להתקין את דוד החשמל שלכם במיוחד במידה ואתם גרים בבניין רב קומות (כ-מעל 8 קומות בערך). כמובן שזהו אינו תנאי חובה ודוד השמש יכול להיות מותקן בכל בית, אך לבתים רבי קומות מומלצת מאוד התקנה של דוד חשמל. זאת, מכיוון שבבנייני מגורים בבנייה רוויה בד"כ כבר אין מקום על גג המבנה לדודי שמש וקולטי שמש, מה שמוביל אנשים להתקין דודי חשמל.

מחיר התקנת דוד חשמל

לקוחות רבים חוששים מהמחיר של התקנת הדוד החשמלי, לכן חשוב לנו להדגיש שאצלנו תקבלו גם מחיר מעולה וגם שירות איכותי. מה עוד? במידה וכבר החלטתם ללכת על התקנת דוד חשמל 60-80 ליטר, תנו לנו לספר לכם על היתרונות של דוד חשמלי. ראשית כל, לדוד חשמלי אין שום תלות במזג האויר – כך שגם ביום הכי חורפי בשנה תוכלו להנות ממים חמים ונעימים. שנית, מהירות החימום של המים בדוד החשמלי מהירה בהרבה ממהירות החימום של דוד שמש. זהו יתרון משמעותי שיעזור לכם ויחסוך זמן. יתרון נוסף של התקנת דוד מבוסס חשמל בגודל של 60-80 ליטר הוא גמישות ההתקנה. דוד החשמל אינו חייב להיות חשוף לשמש, ולכן יכול להיות מותקן בכל מקום בבית. כמובן שרצוי כמה שיותר קרוב לצנרת. בסופו של דבר, הדוד החשמלי הוא הדבר שאתם מחפשים.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general