ליחידים ומשפחות

הרצאה בנושא אמונה עצמית

ציון הדיל0
יום שני 11/12/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל0
יום שני 11/12/23 להזמנת הדיל

בתאריך 11 בדצמבר 2023, יתקיים אירוע מרגש ומעורר השראה בעולם הספורט וההתפתחות האישית. עידו קוז'יקרו, דמות מוכרת בתחום, יעביר הרצאה בנושא אמונה עצמית, הצבת יעדים והתמודדות עם משברים. האירוע, המיועד במיוחד לשחקני מועדון הכדורסל ואורחים, יהיה חינמי, מה שמדגיש את החשיבות שהמארגנים מייחסים להנגשת הידע וההשראה לכול.

עידו קוז'יקרו: דמות מובילה

עידו קוז'יקרו הוא מרצה ומומחה בתחום ההתפתחות האישית, עם רקע עשיר בעבודה עם ספורטאים מקצועיים ואנשים בתהליכי שינוי. ידוע בגישתו המעמיקה והמעוררת השראה, קוז'יקרו יוביל את הקהל דרך נושאים כמו אמונה עצמית, חשיבות המטרה ואסטרטגיות להתמודדות עם אתגרים ומשברים.

התמודדות עם משברים: מרכז ההרצאה

המרכז של ההרצאה יעסוק בנושא התמודדות עם משברים. קוז'יקרו ישתף את הקהל בטכניקות ובדרכים לניהול משברים, בהתאם לניסיונו העשיר בעבודה עם אנשים במצבי לחץ ובמצבים קריטיים. הוא יתמקד באיך לשמר אמונה עצמית וביטחון גם ברגעים הקשים ביותר.

הצבת יעדים: כלי להצלחה

חלק נוסף בהרצאה יתמקד בחשיבות של הצבת יעדים ובניית תוכנית פעולה. קוז'יקרו ידגיש את האופן שבו יעדים ברורים ומדויקים יכולים להניע אנשים קדימה ולעזור להם להתמודד עם אתגרים. הוא יציג דוגמאות מהחיים האמיתיים של איך יעדים מדויקים סייעו לאנשים להשיג הצלחה.

סיכום: השראה והתחדשות

לסיום, ההרצאה של קוז'יקרו תציע למשתתפים השראה וכלים פרקטיים להתמודדות עם חיי היומיום והקריירה המקצועית. עם דגש על חשיבות האמונה העצמית והעמידה ביעדים, האירוע מבטיח להיות מעורר תובנות ומוטיבציה לכל מי שייקח בו חלק.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general