לוועדי בתים

התקנת גדר עץ בחצר [רעננה]

ציון הדיל-1
החל מ 150 ₪ למטר 250 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל-1
החל מ 150 ₪ למטר 250 ₪ להזמנת הדיל

בית עם חצר פרטית הוא יעד נכסף עבור ישראלים רבים. אם אתם בעלי חצר פרטית, אתם בטח יודעים כמה יקר ובעל ערך השטח הפרטי שנמצא ברשותכם. החיבור לאדמה, האפשרות ליהנות מגינה מטופחת, ממרחב טבעי ופרטי ששמור רק לכם ו/או לבני משפחתכם.

דרך מעולה לשמור, לטפח ולהגן על כל הטוב הזה, היא באמצעות התקנת גדר עץ בחצר. באמצעות התקנת גדר בחצר שלכם, אתם תוחמים את המרחב הפרטי שלכם, ומייצרים תחושת ביטחון וביתיות לשוהים בו.

התקנת גדר עץ בחצר

היתרונות של התקנת גדר עץ בחצר הם רבים. נתחיל עם יתרון מרכזי לבחירה בגדר עשויה מעץ דווקא, ולא מחומרים אחרים: השתלבות טבעית עם הסביבה. חצר היא פיסה של טבע קרובה לבית, ולרוב צבועה בצבעים של חום וירוק. לכן, בחירה בגדר עץ משלימה את המראה הטבעי של החצר, בניגוד לגדר מתכת "ששוברת" את היופי הטבעי. יתרון מרכזי נוסף להתקנת גדר עץ, היא היכולת להתאימה לרצון ולצרכים האישיים של הלקוח. קיימים סוגי עץ רבים לצרכי גידור, בדגמים שונים, בעובי שונה ובעיצובים שונים. ניתן לייצר גדר שתואמת באופן מדויק את חזון הלקוח.

נוסף לכל אלה, בהתקנת גדר עץ בחצר קיימים היתרונות הבסיסיים והמוכרים בגידור הבית, והם: הגנה מפני פולשים וגורמים לא רצויים, והבטחת הפרטיות של הדיירים.

התקנת גדר עץ בחצר

מעוניינים בהתקנת גדר בחצר הבית שלכם? גדר עץ, בלי למצמץ! התקנת גדר עץ בחצר, בידיים מקצועיות ומנוסות, היא הבחירה הטבעית והנכונה לבית שלכם.

לפרטים נוספים, צרו קשר וקבלו אחלה דיל עוד היום!

לרכישה מהירה לחצו כאן.

 

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general