לוועדי בתים

אחזקת גינות, ניכוש והדברת עשבים [רשפון]

ציון הדיל+1
החל מ 200 ₪ 400 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+1
החל מ 200 ₪ 400 ₪ להזמנת הדיל

גינה מושקעת ומטופחת מוסיפה לאיכות החיים. היא מקרבת את הטבע לבית, ומשמשת כפיסת אקולוגית אישית. לעומת זאת, גינה מוזנחת בולטת לעין ופחות נעים לשהות בה. הדרך למצות את הפוטנציאל של הגינה שלנו מתחילה בתחזוקה שוטפת. אחזקת גינה, ניכוש והדברת עשבים, יהפכו את הגינה שלנו לראיה ירוקה ופורחת. אחזקת גינה כוללת את כל הפעולות הנדרשות לצורך שמירה על הגינה: השקיה, גיזום, דישון, שתילת צמחים, ועוד.

אחזקת גינות, ניכוש והדברת עשבים

פעולה נוספת החיונית לטיפוח הגינה היא ניכוש והדברת עשבים שוטים. עשבים שוטים הם צמחים לא רצויים – הם פוגמים בנראות של הגינה, ומפריעים לגידול השתילים, משום שהם מנצלים מים ואדמה. על כן, במסגרת אחזקת הגינה, מבוצע ניכוש עשבים או ריסוס עשבים, במטרה לה סירם. הדברה כימית של העשבים השוטים, כאשר היא נעשית באופן מקצועי, פוגעת בגידול העשבים השוטים בלבד, ולא בשתילי הגינה.

פעמים רבות בעלי גינות מנסים לטפל בגינה באופן עצמאי וללא היעזרות באיש מקצוע. מומלץ להימנע מכך: פעולות גינון לא נכונות עלולות להזיק לגינה ואף להצריך בהמשך טיפול יסודי יותר. מעבר לכך, עבודה עצמאית בגינה מצריכה זמן ותשומת לב, שלא תמיד ניתן להשקיע, וכך פעמים רבות הגינה למעשה תוזנח.

אחזקת גינות, ניכוש והדברת עשבים

התדירות בה נדרש לבצע אחזקת גינה משתנה בהתאם לגודל הגינה, חשיפה לשמש, תדירות שימוש, סוג וכמות הצמחים. מכל מקום, יש להקפיד על תחזוקה שוטפת, בפרקי זמן קבועים. שמרו על הגינה שלכם – ותרוויחו גינה יפה וירוקה.

לפרטים נוספים, צרו קשר וקבלו אחלה דיל עוד היום!

לרכישה מהירה לחצו כאן.

 

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general