לוועדי עובדים

פיצוי על תאונות עבודה

ציון הדיל+1
ציון הדיל+1

סעיף 79 של חוק הביטוח הלאומי מגדיר תאונת עבודה כתאונה שקורית במהלך ובגין עבודת הנפגע. כדי להיחשב לתאונת עבודה, יש לעמוד בשני תנאים: ראשית, התאונה חייבת להתרחש במהלך שעות העבודה, ושנית, חייב להיות קשר ישיר בין העבודה לבין הפגיעה. תאונה שאינה קשורה ישירות לעבודה, אפילו אם קרתה בשעות העבודה, לא תחשב לתאונת עבודה.

הגדרת תאונת עבודה לפי החוק

החוק מוסיף כי תאונה שקורית בדרך מהעבודה אל הבית או להיפך גם נחשבת לתאונת עבודה. עובדים מבוטחים מפני פגיעות גוף שקשורות לעבודתם על ידי הביטוח הלאומי ויכולים להגיש תביעה לביטוח הלאומי במקרה של פגיעה בעבודה.

צרו קשר לפגישת יעוץ

אנחנו מגישים עזרה בכל בעיה וכל עניין המטריד את הנפגע. במקרה של תאונת דרכים, פיצוי כספי ראשוני על חשבון התביעה, במידת הצורך ועל פי חומרת הפגיעה. עזרה בהשגת התחייבויות לביצוע טיפולים רפואיים, אביזרי עזר אורטופדיים, שיקום וכיו”ב, כפי הנדרש. ייצוג בוועדות המוסד לביטוח לאומי, לרבות הגשת התביעה.
איבדתם את היכולת לעבוד כפי שהיה? מגיע לכם גם פיצוי לאובדן כושר עבודה. הביטחון הכלכלי בפגיעה גופנית הוא עניין מרכזי בחייו של כל אדם.

השירות כולל עזרה לנפגעים בכל בעיה ועניין

השירותים שלנו כוללים פיצוי כספי ראשוני עבור נפגעי תאונות דרכים, עזרה בהשגת התחייבויות לטיפולים רפואיים ושיקום, וייצוג בוועדות הביטוח הלאומי ובהגשת התביעה. משרדנו הינו משרד מוביל בתחום הסיעוד אשר נלחם על זכותם של מבוטחי הביטוח לקבלת הכספים שמגיעים להם מחברות הביטוח.

לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general