לוועדי עובדים

פיצויי תביעות נזיקין

ציון הדיל+1
ציון הדיל+1

תביעת נזיקין היא תביעה משפטית שנועדה לפצות אדם או ארגון על נזק שנגרם להם. סוגי הנזקים יכולים להיות מגוונים, כגון נזק לרכוש, פגיעה גופנית, או נזק לקניין רוחני כמו פגיעה בשם הטוב. חשוב לפנות למומחה מתאים שיעזור להכין את התביעה ולהוכיח את הנזק.

תנאים להגשת תביעת נזיקין

ישנם מקרים רבים בהם ניתן להגיש תביעת נזיקין, כולל תקיפה, מטרד, הסגת גבול ורשלנות. קריטריונים לקביעת גובה הפיצוי כוללים אובדן הכנסה ואחוז הנכות שנקבע. מקרים כמו נפילה ברחוב עקב תחזוקה לקויה של התשתיות יכולים להוביל לתביעה נזיקין נגד גופים כמו עירייה.

מה עליכם לעשות לאחר תאונה

לאחר תאונה, חשוב לדווח על המקרה לגורם המתאים, לשמור על כל התיעוד הרפואי ולהפעיל ביטוח תאונות אישיות אם ישנו. חשוב לשמור עקביות בגרסת האירועים ולאסוף ראיות נוספות, כמו תיעוד של מפגעי בטיחות שלא טופלו.

פיצוי מביטוח לאומי בנוסף לתביעת נזיקין

בנוסף לפיצויים מחברות ביטוח ומגופים אחראים, גם ביטוח לאומי יכול לפצות נפגעים במקרה של תאונת עבודה. לשכירים, תלמידים ועובדים עצמאיים ישנם זכויות לקבלת פיצויים על פי נסיבות התאונה וגובה הנכות שנגרמה.
במידה ונגרם לכם נזק בשל רשלנות רפואית, גם בזה נשמח לסייע. תביעת רשלנות רפואית יכולה להיות מורכבת ומצריכה את מעורבותם של מומחים רפואיים ומשפטיים.

המפתח לניצחון בתביעת נזיקין

תביעה נזיקית דורשת הוכחות עובדתיות ומשפטיות מאומצות, והסיכויים לקבלתה תלויים בעבודה משפטית מדויקת ומקצועית. יש חשיבות רבה לבחירת עורכי דין מומחים לייצוג בתביעה כזו. המשרד שלנו מוצג כדוגמה למשרד שיכול לספק ייצוג מקצועי בתביעות נזיקין, הודות לניסיוננו, המיומנות וההצלחות שלנו במקרים מהעבר.

לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general