ליחידים ומשפחות

פסיכותרפיסטית ויועצת זוגית

ציון הדיל+1
ציון הדיל+1

אם נתקלתם במילה הזו, בטח שאלתם את עצמכם — מהי פסיכותרפיה? פסיכותרפיה היא תהליך של טיפול רגשי ופסיכולוגי, שבו אנשים מדברים עם מטפלת מומחה. מדובר למעשה בשיחה בה המטופלים יכולים לדבר בחופשיות על בריאותם הנפשית והרגשית. המטרה של הדו – שיח היא לרפא טראומות מהעבר, לנהל גורמי לחץ בחיים ולשפר את איכות החיים של המטופל/ת. סוג זה של טיפול רגשי הוכח כמועיל לאנשים בכל הגילאים המתמודדים עם חרדה, דיכאון, טראומה או קשיים פסיכולוגיים אחרים.

פסיכותרפיסטית-ויועצת-זוגית

פסיכותרפיה — טיפול רגשי ופסיכולוגי שבאמת עוזר

במהלך טיפול פסיכותרפי, מטופלים בדרך כלל ייפגשו עם המטפלת שלהם פעם או פעמיים בשבוע, למפגש של 50 דקות. מפגשי טיפול פסיכותרפי הם מרחב בטוח וסודי בו מטופלים יכולים לשתף בגלוי את מחשבותיהם ורגשותיהם בלי שישפטו אותם. הפסיכותרפיסטית, שיכולה להיות גם יועצת זוגית, תעבוד יחד עם המטופלים כדי לעזור להם להבין את הרגשות והדחפים שלהם, לפתח מנגנוני התמודדות בריאים ולבצע שינויים חיוביים בחיים. אם אתם חושבים לנסות תהליך של טיפול, חשוב למצוא פסיכותרפיסטית מומלצת ואמפתית, שתוכלו להרגיש איתה בנוח ושיש לה ניסיון בטיפול במטופלים עם בעיות דומות. ואם כבר מדברים על טיפולים, יש לנו אחלה דיל לעיסוי רפואי שיגרום לכם להרגיש מושלם ויתחבר באופן הוליסטי עם טיפול רגשי.

סוגי פסיכותרפיה

יש כמה סוגים של טיפול פסיכותרפי, לכל אחד גישה ייחודית משלו. כמה מהסוגים הנפוצים של פסיכותרפיה כוללים טיפול קוגניטיבי התנהגותי ( CBT ), טיפול בין אישי (IPT) וטיפול בחשיפה.
טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) הוא סוג של טיפול רגשי המסייע למטופלים לזהות ולשנות דפוסי חשיבה שליליים והתנהגויות לא בריאות. CBT הוכח כיעיל בטיפול במצבים כמו חרדה, דיכאון, הפרעות אכילה ועוד.
טיפול בין אישי (IPT) הוא סוג של טיפול פסיכותרפי המתמקד ביחסים של המטופל עם אחרים. IPT יכול להיות מועיל למטופלים המתמודדים עם בעיות מערכת יחסים, דימוי עצמי נמוך וגם פטירה של אדם אהוב.
פסיכותרפיה ממוקדת טראומה (טיפול בחשיפה) הוא סוג של פסיכותרפיה מבוססת ראיות המסייעת למטופלים להתגבר על הפחד שלהם מטריגרים הקשורים לטראומה והפרעות חרדה. טיפול ממוקד טראומה עשוי להיות מבוסס סביב חשיפה הדרגתית של המטופלים לטריגרים שלהם בסביבה בטוחה ומבוקרת, עד שהם לא מרגישים יותר פחד או חרדה, או שהרמה שלהם פוחתת משמעותית.

רוצים להתחיל טיפול עם פסיכותרפיסטית מוסמכת?

פסיכותרפיה יכולה לעזור מאוד לאנשים המתמודדים עם טראומות, חרדות או סטרס. אני יודעת שלספר לאדם אחר על הבעיות שלכם ועל הסודות הכמוסים יכול להיות מפחיד בהתחלה, אבל זכרו שבריאות הנפש חשובה לא פחות מבריאות הגוף. טיפול רגשי איכותי יעזור לכם להתגבר על הקשיים ולצאת מחושך אל אור. אם אתם שוקלים להתחיל טיפול, אל תהססו לפנות אליי. אני מטפלת מוסמכת עם הרבה ניסיון וסיפורי הצלחה, ואתם יכולים להיות בטוחים שאעשה את הכל כדי לעזור גם לכם.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

 

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general