ליחידים ומשפחות

הובלת דירות

ציון הדיל+4
ציון הדיל+4

מחפשים הובלת דירות?

ברגע שמדברים על הובלת דירות, אנחנו ישר חושבים על כל הקשיים שיכולים להיגרם:

המוביל מאחר, החפצים נשברים, זה יעלה המון כסף ועוד קשיים שונים. בדיוק בשביל אתם חייבים חברת הובלות מקצועית, כזאת שמסייעת לכם ולכן החל מהרגע הראשון. אצלנו תזכו לחוויית שירות החל משיחת הטלפון הראשונה ועד לרגע שבו כל החפצים יגיעו לדירה חדשה, כל זה במחיר משתלם.

האם אפשר להעביר חלק מהדברים לבד? כמובן, אבל הדבר יעלה לכם במאמץ רב ובזמן. בסופו של דבר מדובר בזמן שאותו אתם יכולים לנצל לעבודה, שלא לדבר על העובדה שאין לכם אפשרות טכנית להעמיס חלק מהחפצים הכבדים. לכן תמיד כדאי להיעזר בשירותי הובלה מקצועיים. כמו שאנחנו תמיד אומרים: הובלת דירות זה עסק למקצוענים, לא כדאי להתפשר על איכות ההובלה. לאחר מכן תוכלו להתפנות לדברים שונים כמו שיפוצים בדירה ושדרוגים שונים לאחר המעבר.

הובלת דירות

תהליך ארוך שיכול להיות מסובך

הובלת דירות – מחיר

אז כמה עולה בעצם הובלת דירה? חשוב לזכור, כאשר מדברים על הובלת דירות, יש לקחת בחשבון את כמות החפצים שצריך להוביל ואת המרחק לדירה החדשה. ככל שהמרחק וכמות החפצים תגדל, כך המחיר יעלה.

כמובן שישנם חפצים מיוחדים שעולה יותר כסף להעביר אותם: כגון פסנתר וחפצים דומים שאי אפשר להעביר במעלית בדרך כלל. כדי לדעת מהו המחיר המדויק עליכם לשקף למוביל את כל הדברים שתרצו להוביל, כך תוכלו להימנע מתוספות מחיר ברגע האחרון. מעבר לכך בהחלט כדאי לחשוב האם ישנם חפצים שאתם רוצים להיפטר מהם במקום להוביל אותם, בימינו רבים נוהגים למכור את החפצים הישנים במקום לזרוק אותם, כך גם תורמים לסביבה וגם מקבלים קצת כסף בחזרה שתוכלו לנצל אותו לרכישות לדירה החדשה. במידה ואתם צריכים שירות להובלות קטנות, תמצאו אצלנו גם את הפיתרון לשירות זה.

למה בעצם לבחור הובלת דירות מקצועית?

המטרה העיקרית של הובלת דירות היא לדאוג לכך שתגיעו לדירה החדשה שלכם בלי לאבד חפצים.

מדובר בתהליך שהוא גם לא פשוט מבחינה נפשית, הדבר נכון במיוחד למשפחות שיש להם ילדים, לכן שירות הובלות מקצועי יוכל לחסוך לכם זמן רב שאותו תוכלו להקדיש להכנות האחרות שקשורות לדירה החדשה.

אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו ולהתחיל את המעבר שלכם ושלכן ברגל ימין!

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general