ליחידים ומשפחות

טיפול הבהרה אנטי אייג׳ינג

ציון הדיל+1
ציון הדיל+1

בתקופת אי-ודאות, כאשר הלחץ והדאגות מעמיסים על כתפינו, גופנו ובמיוחד עור הפנים שלנו משקפים את המצב בו אנו נמצאים. עור פנים עייף וחסר חיות, כמו מראה של אי שקט פנימי, מצפה לרענון והחייאה.

הטיפול: שעה של פינוק והתחדשות

הקליניקה שלנו מזמינה אתכם לטיפול פנים מפנק במיוחד שמתחייב להעניק לעורכם את הזוהר והלחות הדרושים לו. במשך שעה שלמה, תוכלו להירגע ולהפסיק לדאוג, כאשר מומחית הטיפוח שלנו תדאג לכל צרכי עור הפנים שלכם, כולל ניקוי עמוק למי שזקוקה לכך.

מחיר ונגישות: טיפול במחיר נגיש

ההבנה במיוחד לצורך הרווחה בימים אלה מובילה אותנו להציע את הטיפול במחיר מיוחד של 200 שקלים בלבד, במקום 300 שקלים. זהו מחיר שמאפשר לכולם ליהנות מזמן איכות שמיועד רק להם ולעורם, ללא התחייבות לטווח ארוך.

בטיחות ושקט נפשי

בנוסף לבריאות העור שלכם, אנו דואגים גם לבטחונכם. במידה וחשובה לכם הרגשת הבטחון בזמן הטיפול, הקליניקה שלנו ממוקמת ממש מול ממ"ד, כך שתוכלו להישאר רגועים ולהתמקד בחוויה המרגיעה והמחזירה חיים שאנו מציעים.
לאחר הקפדה על בריאות עור הפנים שלכן, אנו ממליצים לכם להתנסות בעיסוי רפואי משולב. עיסוי זה משלב שיטות שונות מתחום הרפואה המשלימה, ומיועד לשחרור מתחים, טיפול בכאבים ושיפור מחזור הדם. עיסוי רפואי משולב יכול לכלול שיטות כמו שיאצו, תרפיה באבנים חמות, עיסוי תאילנדי או עיסוי שוודי, והוא מותאם אישית לצרכים ולמצב הבריאותי של כל לקוח.

לסיכום: זה הזמן לפגישה עם הזוהר הפנימי שלך

אין סיבה לחכות לזמנים יותר רגועים בשביל לדאוג לעור הפנים שלך. אנחנו מזמינים אותך לקחת שעה מהיום ולהשקיע בעצמך, להתחדש ולזהור מבפנים ומבחוץ. תנו לעורכם את התשומת לב שהוא זקוק לה, דווקא בימים שבהם הוא הכי צריך את זה.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן 
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general