התקנת דוד חשמל 60-80 ליטר [אבן יהודה]

ציון הדיל0
1,200 ₪ 1,600 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל0
1,200 ₪ 1,600 ₪ להזמנת הדיל

כולנו יודעים כמה חשובים הם המים החמים שלנו במקלחת ובבית בכלל. זוהי נהייתה שגרת חיינו, מקלחות חמות שעוזרות לנו להרגיע את הגוף, במיוחד אם אתם עוסקים למשל בפעילות ספורטיבית.

מצב בו לא נשארו לנו מים חמים למקלחת הוא אינו מצב רצוי לאף אחד, ולכן עלינו להימנע ממנו כמה שניתן. ובכן, באמצעות התקנת דוד חשמל 60-80 ליטר, לא תצטרכו לדאוג- המקלחות שלכם תמיד יהיו חמות וארוכות.

דוד חשמל הוא הדרך הבטוחה והאיכותית ביותר להבטיח את המים החמים שלכם בבית, אך אכן קיימים כמה דברים שצריך לדעת לפני שמתקינים את דוד החשמל בדירה. לא לדאוג, אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר.

ראשית כל, מומלץ להתקין את דוד החשמל שלכם במיוחד במידה ואתם גרים בבניין רב קומות (כ-מעל 8 קומות בערך). כמובן שזהו אינו תנאי חובה ודוד השמש יכול להיות מותקן בכל בית, אך לבתים רבי קומות מומלצת מאוד התקנה של דוד חשמל. זאת, מכיוון שבבנייני מגורים בבנייה רוויה בד"כ כבר אין מקום על גג המבנה לדודי שמש וקולטי שמש, מה שמוביל אנשים להתקין דודי חשמל.

במידה וכבר החלטתם ללכת על התקנת דוד חשמל 60-80 ליטר, תנו לנו לספר לכם על היתרונות של דוד חשמלי.

ראשית כל, לדוד חשמלי אין שום תלות במזג האויר – כך שגם ביום הכי חורפי בשנה תוכלו להנות ממים חמים ונעימים.

שנית, מהירות החימום של המים בדוד החשמלי מהירה בהרבה ממהירות החימום של דוד שמש. זהו יתרון משמעותי שיעזור לכם ויחסוך זמן.

יתרון נוסף של התקנת דוד חשמל 60-80 ליטר הוא גמישות ההתקנה. דוד החשמל אינו חייב להיות חשוף לשמש, ולכן יכול להיות מותקן בכל מקום בבית. כמובן שרצוי כמה שיותר קרוב לצנרת.

בסופו של דבר, הדוד החשמלי הוא הדבר שאתם מחפשים.

רוצים לצאת לדרך? הזמינו כבר עכשיו וקבלו  אחלה דיל ושירות מקצועי!

לרכישה מהירה לחצו כאן.

 

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general