לוועדי בתים

התקנת דוד שמש 80 ליטר

ציון הדיל+1
1250 ₪ 1,900 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+1
1250 ₪ 1,900 ₪ להזמנת הדיל

כמה חשובה המקלחת החמה בחיינו, נכון? בדיוק בשביל זה נוצרה התקנת דוד שמש על גג.  כולנו אוהבים מקלחות חמות שעוזרות לנו לפתוח את הבוקר ולהתעורר כמו שצריך, או לסגור את היום עם מים חמים לקראת שינה טובה. המקלחת החמה נהפכה חלק בלתי נפרד מאיתנו, ולכן מומלץ לדאוג למים חמים לכל הימים בשבוע. ובכן, לאחר התקנת נקודת המים בדירה צריך לדאוג להתקנת דוד שמש (80 ליטר), תוכלו לסדר לעצמכם מים חמים למקלחות ולצרכים שלכם בדרך החסכונית והטובה ביותר. באמצעות התקנת סוג הדוד הנכון, את כל נוכל לספק לכם החל ממחיר של 1250 ₪. לעולם לא תצטרכו לדאוג למים החמים – רק ללחוץ על המתג. בואו נלמד קצת על דוד השמש, זהו הדבר שדואגים לו מייד.

התקנת דוד שמש 80 ליטר על גג

התקנת דוד שמש על גג

התקנת דוד שמש מחיר

היתרון המרכזי והשימושי ביותר של התקנת דוד שמש 80 ליטר הוא כמובן, חסכון בכסף. דוד השמש במרבית הבתים מגיע לתוחלת חיים של עד ל כ 10 שנים, דבר המחזיר את ההשקעה הראשונית שלכם במוצר אם מחשבים את העלות של התקנת דוד שמש על גג מול החיסכון באנרגיית חשמל.

מערכת החימום של דוד שמש מקטינה לכמות נמוכה מאוד את חשבון החשמל של הבית, דבר שחוסך כסף רב ומקל על הוצאות המשפחה. אמנם לא תזהו את החסכון הזה ישירות, אך סמכו עלינו, התקנת דוד שמש על גג, זאת הדרך החסכונית ביותר בה תוכלו להנות ממים חמים במחיר הוגן.

התקנת דוד שמש על גג רעפים

נתחיל בכך שאפשר להתקין דוד שמש על גג רעפים. מעבר לכך נוסף ליתרונות הכספיים, התקנת דוד שמש על גג זאת אחת מצורות החימום היחידות שלא פוגעות בסביבה ומזהמות אותה. אם בא לכם לחסוך כסף וחשבונות חשמל, להנות ממים חמים ורותחים למקלחת שלכם, זה אפשרי. על הדרך, תוכלו גם לדאוג לסביבה. התקנת דוד שמש 80 ליטר הוא מה שאתם צריכים אם אתם בערך 3-4 נפשות המתגוררים בבית. אם כבר החלטתם ללכת על התקנת דוד שמש, נשמח לספק לכם את השירות הטוב ביותר ולעזור לכם להנות ממים חמים במשך כל השנה.

צריכים סיוע נוסף או מידע? קטפו את הדיל שלכם היום ותהנו ממחיר פנטסטי ושירות מצוין!

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general