ליחידים ומשפחות

חדרי בריחה לילדים

ציון הדיל+3
יום רביעי 16/8/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל+3
יום רביעי 16/8/23 להזמנת הדיל

בחזרה אל העתיד

חדר בריחה "בחזרה אל העתיד" הוא משחק הרפתקאות מאתגר שמביא את השחקנים לעתיד מפתיע ומסתורי. ד"ר שולץ יצר מכונת זמן שכעת בסיכון, וכדי להציל את העולם, השחקנים צריכים לאתר ולהחזיר חלקים חסרים. במשך 60 דקות, השחקנים ימצאו רמזים ופתרונות. עליהם להשתמש בחשיבה יצירתית, יכולת אנליטית, ועבודת צוות כדי לפתור את החידות.

גיבור על- במשחקיית רינו הנסיכה

חדר בריחה לילדים "משחקיית רינו הנסיכה" מציע חווית הרפתקה קסומה. הגלימה של גיבור העל נגנבה על ידי כוחות רשע, והילדים חייבים למצוא אותה ולהחזיר אותה וכך להחזיר לו את כוחות העל. בעזרת חידות, אתגרים ומבחר מקומות מסתוריים, הילדים ישולבו בעולם גיבורי העל. משחקיית רינו הנסיכה מספקת מרחב נעים ונקי בעיצוב מעודן לילדים ולהורים.

משחקי וידיאו לילדים

אסקייפלנד- התקליט האבוד

אסקייפלנד, מתחם האטרקציות הגדול בצפון, מזמין אתכם להרפתקה מרתקת. "התקליט האבוד" הוא משחק בו אתם בחופשה באיים הקריבים, אתם יוצאים לטייל לאורך החופים המרהיבים, כשלפתע עומד בדרככם בית נטוש ומולו שלט להריסה. מתוך הבית יוצאת אישה שמספרת לכם שמועה. המטרה: לגלות את התעלומה המוסתרת בתוך הבית. מוכנים לחופשה הכי מטורפת שחוויתם?

אסקייפלנד- אוצר לאומי

"אוצר לאומי" הוא משחק הרפתקאות מרתק שמגיש לכם את דמותו של מגלה האוצרות בן גייטס. המשחק מספק חוויית מסע אחרי האוצר המוטמן על ידי הבונים החופשיים במעמקי ארה"ב לפני כ-200 שנה. האוצר, לפי המיתוס, יכול לשנות את ההיסטוריה האמריקאית. האם תצליחו להשפיע על דפי ההיסטוריה האמריקאית? או שהאוצר ייפול לידיים הלא-נכונות? הגיע הזמן לחוות מסע מרהיב ומאתגר במשחק "אוצר לאומי"!

אסקייפלנד- בוב ספוג

"המתכון הסודי של בוב ספוג" הוא משחק הרפתקאות מהנה ומאתגר. מר קראב חושש על עסקו לאחר שהמתכון הסודי  נגנב. הקבוצה שלך צריכה להחזיר את המתכון ולהציל את העסק. האם תוכלו לפתור את החידות ולמצוא את המתכון הסודי בזמן? חוויה מלאת אקשן בסגנון של בוב ספוג וחבריו. הגיע הזמן להוכיח למר קראב שהקבוצה שלך הכי טובה! בואו וכנסו למטבח הסודי של "הסרטן הפריך"!

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general