לוועדי בתים

התקנת נקודת מים בדירה

ציון הדיל+1
החל מ 600 ₪ 1,200 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+1
החל מ 600 ₪ 1,200 ₪ להזמנת הדיל

בכל דירה ישנה חשיבת רבה להתקנת נקודת מים, למים בדירה שלנו יש חשיבות רבה. משתמשים בהם בשלל פעולות שונות. לכן, מומלץ מעוד שנדאג שצנרת המים בדירה או בבית שלנו תטופל בצורה הטובה ביותר. מחפשים התקנה מקצועית לנקודת מים בדירה? הגעתם למקום הנכון. אז בין אם אתם משפצים את הדירה, עוברים לבית חדש או מחדשים את הדירה בברי מים חדשים, עליכם לדאוג לנקודת המים. זהו מרכיב חשוב מאוד בביתנו, ולכן יש לדאוג לטפל בו באופן מקצועי ויסודי. לא לדאוג, אנחנו נעשה לכם סדר. בואו נעבור על כל מה שצריך לדעת על התקנות נקודות מים בדירות דרכנו.. אבל נקודות המים אלו לא הדברים היחידים שכדאי לשדרג בדירה חדש, פה תוכלו לראות עוד כמה אפשרויות שיהפכו את הבית שלכם לבית החלומות שלכם.

התקנת נקודת מים

התקנת נקודת מים במרפסת

לפני שנבצע התקנה נוספת לנקודת מים במרפסת או בכל מקום אחר בבית, בואו נבין תחילה מהי בכלל התקנת נקודת מים. הבית או הדירה שלנו מלאים במתקנים שונים שמספקים לנו מים ומשתמשים במים גם הם. נקודת המים הכרחית בשביל חיבור כל המתקנים האלו וריכוזם למקום אחד. נקודת המים מוגדרת כנקודה שממוקמת מבחוץ לקיר, ומספקת מים דרך הצנרת. הצנרת יכולה להיות גלויה ויכולה גם להיות לא גלויה. נקודת המים מחברת בין כל מתקני השירות שמספקים לנו מים בבית ומספקת מים בעצמה דרך הצנרת.

התקנת נקודת מים מחיר

נתחיל מהמחיר – כמה זה עולה לכם? המחיר אצלנו מתחיל מ-600 ₪ בלבד.

בואו נבין מתי  נקודת מים בדירה או בבית הכי מומלצת. בתור התחלה, להתקין נקודת מים בדירה או בבית חדש אליו אנחנו עוברים זה חשוב מאוד, ולא כדאי לדלג על זה. גם בעת שיפוץ בבית או בידרה מומלץ להתקין נקודת מים חדשה. כמובן שרצוי להתייעץ עם איש מקצוע לפני ההתקנה על מנת לבחור את המיקום האידאלי. התקנת נקודת המים מומלצת גם כאשר רוכשים מוצר חדש שמשתמש במים או מספק לנו מים.

אז אם אתם נמצאים בסיטואציות שציינו, נשמח להפנות אתכם לאנשי מקצוע ולספק לכם אחלה דיל . צרו קשר! המחיר תקף לנקודה של עד 2 מטר.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general