ליחידים ומשפחות

ייעוץ זוגי

ציון הדיל+21
360 ₪ 500 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+21
360 ₪ 500 ₪ להזמנת הדיל

כל זוג עשוי לפנות לטיפול זוגי במהלך חייו ממגוון סיבות. בין אם מדובר בפתרון קונפליקטים או ריבים קיימים, או במניעת בעיות עתידיות, ייעוץ זוגי מקצועי מטרתו לחזק ולשפר את הקשר הזוגי. טיפול זה יכול להתבצע במפגשים פרטניים והוא מתאים לכל זוג, ללא קשר לסטטוס הרומנטי או המיני שלו. הטיפול יכול לעסוק בפתרון קונפליקטים ומריבות קיימות או לעזור לזוג להתכונן ולמנוע בעיות בעתיד. טיפול זה מספק מקום בטוח ותומך לשני בני הזוג לבטא ולעבד רגשות ודעות באופן פתוח וכנה.

מי זקוק לייעוץ זוגי?

ייעוץ זוגי מתאים לזוגות בכל שלב של הקשר שלהם. זה יכול להיות זוגות נשואים, חד מיניים, לא נשואים, עם ילדים או ללא, ואפילו זוגות שבוחרים לא להינשא כדת וכדין. גם זוגות שנמצאים לפני חתונה פונים לטיפול כדי להכין את עצמם לקשר הזוגי המתפתח.

זוג אנשים שכועסים אחד על השני וצריכים ייעוץ זוגי

מרגישים ככה? אולי צריך ייעוץ זוגי

השיטה הייחודית שלנו לייעוץ זוגי

ייעוץ זוגי בשיטה שלנו הוא חוויה מהפכנית שמושכת זוגות מכל רחבי הארץ. השיטה שלנו מתמקדת בהתמודדות עם כעסים, כאבים וריבים, ולאחר מכן עוברת לשלב של לימוד ויישום השיטות המוצעות. השיטה שלנו מותאמת לכל זוג ולמטרה שלשמה הגיעו לטיפול ומאפשרת לבני הזוג להתמודד עם אלו מהפגישות הראשונות. המטרה היא להוביל את הזוג למקום שבו הם יכולים ללמוד וליישם שיטות תקשורת והתמודדות יעילות. הגישה הייחודית שלנו מבוססת על חקר התנהגות ותקשורת אינטרפרסונלית בזוגיות.

שדרוג הקשר הזוגי

אם אתם מעוניינים לשדרג את הקשר שלכם, לפתור ריבים מתישים או להתמודד עם קונפליקטים קשים, ייעוץ זוגי הוא התשובה לכם. דרך הטיפול, זוגות יכולים לפתח כלים לתקשורת בריאה ולהבין את הצרכים והרצונות של בן/בת הזוג. התהליך מאפשר גם לחזק את הקשר ולהעמיק אותו.

מחפשים לשפר את הזוגיות ולהזיז קצת את הגוף תוך כדי? קבלו מאיתנו דיל לטיפול זוגי באמצעות משחק טניס.

פנו אלינו עכשיו לייעוץ זוגי מקצועי

עם למעלה מ-20 שנות ניסיון ובעזרת הכלים החדשניים והפרקטיים ביותר, אנו מוכנים ללוות אתכם בתהליך הייעוץ הזוגי. אם אתם רוצים לפתור את הבעיות הזוגיות שלכם לצמיתות, צרו איתנו קשר עכשיו ונתחיל בתהליך שיביא לשינוי חיובי בחייכם.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן 
או 
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general