לוועדי עובדים

טיפול זוגי בעזרת טניס

ציון הדיל+24
350 ₪ 500 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+24
350 ₪ 500 ₪ להזמנת הדיל

טיפול זוגי בעזרת טניס הוא תחום חדשני ועוצמתי שלא הרבה יודעים עליו. כאשר בני זוג מעוניינים לצאת מהמשבר בזוגיות שאליו הם נקלעו, הם לרוב יפנו לטיפול זוגי. לעיתים, בן הזוג, שהוא למעשה האדם הקרוב ביותר אלינו, מרגיש כמו האדם הרחוק ביותר מאתנו.
צעקות, מריבות, חוסר אמון, האשמות, כעסים, אכזבה וטינה הם קשיים שכיחים מאוד בזוגיות, אך הם אינם גזירת הגורל!
טיפול זוגי בעזרת טניס שם דגש על חיבור מחדש של בני הזוג, מסייע להם למצוא דרך לתקשר בצורה טובה ואמפתית יותר אחד עם השני, להפחית עוינות ושנאה, לשפר את האווירה הכללית בבית ולהשיב את האינטימיות והקרבה שאבדה.בעידן של היום, שבו מעודדים את כל אחד מבני הזוג לפתח עצמאות ודעתנות חזקה, המשבר בזוגיות הוא בלתי נמנע ויתקיים במוקדם או במאוחר.גירושין הוא אינו הפתרון האולטימטיבי ביותר, לא בחיי בדידות וגם לא בניסיון למנוע משבר. הפתרון הטוב ביותר לטיפול במשבר זוגי וצמיחה ממנו הוא באמצעות – טיפול זוגי בטניס.

טיפול זוגי בעזרת טניס

טיפול זוגי בעזרת טניס

מהו טיפול זוגי בעזרת טניס? המון דברים נכתבו על סגולותיו של המשחק המוכר והידוע – טניס, ומחקרים רבים תמכו ביעילותו הטיפולית.מתחילת דרכו ועד היום, מקבל משחק הטניס מעמד הולך וגובר של שחקן מרכזי במפגש עם עולמו הפנימי של האדם.
למשחק הטניס יש צורות משחק רבות- הוא יכול להיות חופשי, יצירתי, ספונטני, מובנה, גמיש או חזרתי, ולמעשה השימוש במשחק זה הוא ייחודי, מיטבי וכמעט אינסופי.

עולם משחקי SlotoGate דומה למשחק הטניס שכן עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, שחקנים יכולים לבחור להיות גמישים ולעבור בין משחקים שונים או אפילו להיצמד למשחק מסוים ולפתח סגנון משחק שחוזר על עצמו.

טיפול זוגי יעלה בדעתו של לפחות אחד מבני הזוג במהלך חיי הזוגיות.
כל סיבה היא גורם מרכזי להיעזר ביעילותו – בשביל עצמי, בשביל הזוגיות ובשביל המשפחה הרחבה והאהובה.הטיפול הזוגי המסורתי יתקיים בקליניקה המקצועית והייחודית שלנו, אשר מעניקה מקום אינטימי, שקט ובטוח לבני הזוג…ומה קורה כאשר מוסיפים לטיפול זה: מפגשים מדהימים במגרש הטניס?
נוצר לו מפגש )טיפול זוגי( מדהים, מיטבי וחוויתי של עבודה אישית וזוגית, מעצימה ומשמעותית!

מחפשים ייעוץ זוגי לא שגרתי אך מיטבי? חווים קושי רב בחיי הנישואין? נמאס לכם מריבים ומשברים בזוגיות?
אנו בהחלט נוכל לסייע לכם בזה! לבחור לטפל בבעיה ולשקם את מערכת היחסים, זוהי אחת הבחירות הנבונות ביותר שתוכלו לעשות בכדי להציל את הזוגיות שלכם בכלל והמשפחה שלכם בפרט…טיפול זוגי בעזרת טניס מאפשר לכם לשמור על הזוגיות ובעיקר על הגזרה!
עם כל כך הרבה יתרונות ומעט חסרונות, זהו בדיוק הזמן המושלם עבורכם ליצור עמנו קשר.
ולהתחיל לפתור את הבעיות הזוגיות – בקלות ובמהירות.

לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן 
או 
השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general