לוועדי עובדים

טיפול זוגי בעזרת טניס

ציון הדיל+24
350 ₪ 500 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+24
350 ₪ 500 ₪ להזמנת הדיל

טיפול זוגי בעזרת טניס הוא גישה חדשנית לפתרון משברים זוגיים. השילוב של פעילות גופנית ומשחק טניס מסייע לבני זוג להתחבר מחדש ולמצוא שפה משותפת. הטניס מאפשר להם לפתח תקשורת טובה ואמפתית יותר, ולהפחית ריבים ועוינות.

המשחק כמטפל

טניס הוא ספורט המציע גמישות וחופש בבחירת סגנונות משחק. הוא מעודד יצירתיות, ספונטניות ובו זמנית מובנה וחזרתי. השימוש בטניס ככלי טיפולי מאפשר לבני הזוג להתמודד עם קשיים בצורה ייחודית ויעילה. הפעילות הגופנית והתחרותית של המשחק יוצרת מצב בו כל בן זוג נאלץ להתמקד בעצמו וביכולותיו, תוך עבודה על שיפור התקשורת וההבנה ההדדית. משחק הטניס משמש כמטאפורה לזוגיות ולחיים, כאשר המגרש הופך לאזור בטוח לביטוי רגשות, כעסים ואתגרים, ומאפשר לזוג ללמוד כיצד להתמודד יחד עם האתגרים השונים.

 
משחק טניס במבט מלמעלה

טיפול זוגי בעזרת טניס

חוויה משחקית כדרך לשיקום זוגי

טיפול זוגי בעזרת טניס משלב את היבט הטיפולי עם חווית המשחק. המפגשים במגרש הטניס מציעים פעילות אינטנסיבית ומהנה, שבה כל בן זוג מתמודד גם עם עצמו וגם עם בן זוגו. זוהי דרך מרעננת וחדשנית לטיפול בבעיות הזוגיות. אם בא לכם עוד דרך לשדרג את מערכת היחסים עם הומור וצחוק, מזמינים אותך להתנסות בקורס בישול למתחילים, אשר יאתגר אתכם לנסות דברים חדשים ויפתח ערוץ חדש ומרענן לתקשורת.

פתרון מיטבי לבעיות זוגיות באמצעות טיפול זוגי בעזרת טניס

במידה ואתם מחפשים ייעוץ זוגי שונה מהרגיל, חווים קשיים בחיי הנישואין או נמאס לכם מריבים ומשברים, הטיפול הזוגי בעזרת טניס יכול להיות הפתרון המושלם. הטיפול מאפשר לשמור על הזוגיות ובמיוחד על האינטימיות והקרבה ביניכם.

חידוש זוגיות בעזרת טניס: פתרון חדשני למשברים

הגיע הזמן לפתור את הבעיות הזוגיות שלכם בדרך יעילה וחווייתית. צרו עמנו קשר כדי להתחיל את המסע הזוגי בעזרת טניס, ותוכלו להתמודד עם המשברים בזוגיות בצורה קלה ומהירה. זהו הזמן להפוך את הזוגיות שלכם לחוויה מעצימה ומשמעותית.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן 
או 
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general