לוועדי בתים

איטום גגות בזפת חם

ציון הדיל-1
החל מ-100 ₪ למטר החל מ-160 ₪ למטר להזמנת הדיל
ציון הדיל-1
החל מ-100 ₪ למטר החל מ-160 ₪ למטר להזמנת הדיל

מחפשים איטום גגות בזפת חם?

רגע לפני שנדבר על איטום גגות בזפת חם, רצוי שנסביר בכמה מילים מדוע אנחנו זקוקים לאיטום גגות. נזילת מים מהגג היא תופעה נפוצה ומעיקה. מי גשמים חודרים את הגג אל תוך המבנה, ויוצרים סכנת החלקה ומפגע פוטנציאלי. התוצאה היא נזק משמעותי למבנה במהלך השנים, למעשה ניתן לראות שבדירות רבות (במיוחד אלו הנמצאות בקומת הגג או בדירות פרטיות ישנם נזקים רציניים לתקרה בגלל נזילות). למרבה המזל, ניתן להימנע מנזילות ורטיבות לא רצויות בבית, וגם לפתור אותן במהירות – באמצעות שימוש בזפת חם בתהליך האיטום מסוג זה נעשה בתהליך פשוט ביותר, על ידי מריחת זפת על יריעות גדולות והתקנתן על משטח הגג (מה שקרוי גם "זיפות גג"). לאחר ששכבת הזפת החם מתייבשת, צובעים את השטח בחומר לבן מתאים, ששומר על איכות האיטום. ברגע שסיימתם עם האיטום אפשר להתקדם לשדרוגים נוספים לבית.

איטום גגות בזפת חם

איטום גגות בזפת חם

זיפות גגות

איטום גגות בזפת חם מהווה אמנם שיטה ותיקה, כאשר כיום ישנן שיטות אחרות ומתקדמות יותר לאיטום גגות, אולם היתרונות של שיטה זו נותרו כשהיו: מניעת חדירת מים – הזיפות מגשים את מטרתו בצורה מיטבית, ומונע לחלוטין חדירה של מי גשמים לתוך מבנה; עלויות נמוכות – איטום בזפת חם הוא זול יותר, מה שמהווה יתרון משמעותי ביחס לשיטות איטום אחרות; התאמה לגגות בגדלים שונים – התהליך בו מבצעים איטום בזפת חם הוא יחסית פשוט, מה שמאפשר ביצוע איטום יעיל בגגות בגדלים שונים ובנוכחות דודי שמש וקולטנים. כמובן שצריך לבצע עבודת הכנה ראויה לפני הזיפות או בחירה בכל שיטת איטום אחרת.

זיפות גגות מחיר

רבים תוהים לגבי המחיר שצריך לשלם על איטום גגות בזפת חם (או בכל שיטה אחרת), אך לפני שמגיעים למחיר חשוב לזכור: אם מבצעים את העבודה כראוי, האיטום יחזיק למשך שנים רבות, לכן יהיה מדובר בהבדל זניח במחיר בטווח הארוך. חשוב לזכור, שלכל גג יש מאפיינים ייחודים משלו, הן בהיבט של סוג הגג – בטון/אזבסט/רעפים, הן מבחינת הגודל, והן בהינתן קיומם של אובייקטים נוספים על המשטח, כמו דודי שמש וקולטנים. לכן, יש חשיבות להזמין את איש המקצוע לפגישת ייעוץ מקדימה, בסופה ייתן המלצה מגובשת לגבי העבודה הנדרשת.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general