איטום גגות ביריעות ביטומניות [נתניה]

ציון הדיל-1
החל מ-80 ₪ למטר החל מ-150 ₪ למטר להזמנת הדיל
ציון הדיל-1
החל מ-80 ₪ למטר החל מ-150 ₪ למטר להזמנת הדיל

החורף מגיע. גשם מתחיל להכות בחוזקה על גג הבית. אתם מתחממים בבית מתחת לשמיכה עם ספל קפה ביד, ואז (או כמה ימים לאחר מכן) – טיפות מתחילות לטפטף מתקרת הבית שלכם, בשל נזילה של מי גשמים שחדרו את הגג. מדובר בתופעה מתסכלת ומעיקה, ולמעשה גם מסוכנת – הרטיבות עלולה לגרום להחלקה ולתאונות אחרות.

הדרך להימנע מנזילות מהגג, וגם לפתור אותן – היא באמצעות איטום גגות ביריעות ביטומניות.

איטום גגות ביריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות הן מעין שטיחונים עשויים מחומר הדומה לזפת, בעובי של 5 מ"מ, ואשר מותקנים במהלך האיטום על גג הלקוח. היתרונות של איטום ביריעות ביטומניות הם רבים: מדובר באיטום איכותי שמונע לחלוטין חדירה של מים לתוך המבנה, היריעות עמידות במיוחד ולכן מחזיקות לשנים ארוכות, וניתן להתקין אותן על גגות ממגוון סוגים (גגות בטון, גגות אזבסט, גגות בבנייה קלה, ועוד).

איטום גגות ביריעות ביטומניות

חשוב לציין, שכל גג וכל עבודת איטום דורשים ייעוץ מקדים של איש מקצוע, כאשר לא כל גג ניתן לאיטום ביריעות ביטומניות. כך לגבי גגות שכבר נאטמו בחומרים אחרים: מומלץ לא לערבב חומרי איטום מסוגים שונים, כמו חומרי איטום אקריליים עם חומרים ביטומניים. כמו כן, גגות עם דודי שמש וקולטים עשויות להצריך התייחסות מיוחדת במהלך האיטום. לכן, לפני כל עבודה יש להתייעץ עם איש מקצוע, לקבלת המלצה מדויקת לגבי טיב העבודה הנדרשת בביתכם.

לפרטים נוספים, צרו קשר וקבלו אחלה דיל עוד היום!

לרכישה מהירה לחצו כאן.

 

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general