לוועדי בתים

איטום גגות ביריעות ביטומניות

ציון הדיל+1
החל מ-80 ₪ למטר החל מ-150 ₪ למטר להזמנת הדיל
ציון הדיל+1
החל מ-80 ₪ למטר החל מ-150 ₪ למטר להזמנת הדיל

כל מי שסבל מנזילה בגג שמע כבר על איטום גגות ביטומניות. מהי הסיבה לכך שאנחנו זקוקים דווקא לסוג האיטום הזה? החורף מגיע, גשם מתחיל להכות בחוזקה על גג הבית. אתם מתחממים בבית מתחת לשמיכה עם ספל קפה ביד, ואז (או כמה ימים לאחר מכן) – טיפות מתחילות לטפטף מתקרת הבית שלכם, בשל נזילה של מי גשמים שחדרו את הגג. מדובר בתופעה מתסכלת ומעיקה, ולמעשה גם מסוכנת – הרטיבות עלולה לגרום להחלקה ולתאונות אחרות. הדרך להימנע מנזילות מהגג, וגם לפתור אותן – היא באמצעות איטום גגות ביריעות ביטומניות. הנזילה יכולה להגיע גם מהדוד במקרה שלא טיפלתם בו במשך שנים ארוכות, לכן חשוב לבדוק אותו ולהחליף אותו ע"י התקנת דוד שמש 150 ליטר.

איטום גגות ביטומניות

איטום גגות ביריעות

איטום ביריעות ביטומניות

כאשר מדברים על איטום גגות במרכז או בכל מקום אחר בארץ, חשוב להבין קצת על תהליך האיטום.
איטום גגות ביטומניות מדבר על ששיטת האיטום מתבססת על יריעות ביטומניות, הן מעין שטיחונים עשויים מחומר הדומה לזפת, בעובי של 5 מ"מ, ואשר מותקנים במהלך האיטום על גג הלקוח. היתרונות של איטום ביריעות ביטומניות הם רבים: מדובר באיטום איכותי שמונע לחלוטין חדירה של מים לתוך המבנה, היריעות עמידות במיוחד ולכן מחזיקות לשנים ארוכות, וניתן להתקין אותן על גגות ממגוון סוגים (גגות בטון, גגות אזבסט, גגות בבנייה קלה, ועוד). כמובן שצריך לבצע עבודת הכנה מתאימה לכל גג, לכן ישנה חשיבות רבה לבחירת איש המקצוע.

סוגי איטום גגות

חשוב לציין, שכל גג וכל עבודת איטום דורשים ייעוץ מקדים של איש מקצוע, לא לכל גג ניתן לבחור בשיטה של איטום גגות ביטומניות. כך לגבי גגות שכבר נאטמו בחומרים אחרים: מומלץ לא לערבב חומרי איטום מסוגים שונים, כמו חומרי איטום אקריליים עם חומרים ביטומניים. כמו כן, גגות עם דודי שמש וקולטים עשויות להצריך התייחסות מיוחדת במהלך האיטום. לכן, לפני כל עבודה יש להתייעץ עם איש מקצוע, לקבלת המלצה מדויקת לגבי טיב העבודה הנדרשת בביתכם. חשוב מאוד לא להתפשר על איכות העבודה, אתם לא רוצים לגלות שהבית שלכם מוצף בגלל שחסכתם כמה מאות שקלים על האיטום. אז אל תחכו, דברו איתנו עוד היום להזמנת איטום איכותי.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general