ליחידים ומשפחות

יועצת משכנתאות

ציון הדיל+21
החל מ 5,500 ₪ 7,500 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+21
החל מ 5,500 ₪ 7,500 ₪ להזמנת הדיל

ייעוץ משכנתאות עשוי לחסוך לך עשרות ואף מאות אלפי שקלים מהמשכנתא, אך זו לא הסיבה העיקרית שלקוחות רבים שוכרים את שירותיה של יועצת משכנתאות מנוסה ומקצועית… ישנן סיבות נוספות ולא פחות חשובות.משכנתא היא ההלוואה הגדולה ביותר שאדם לוקח במהלך חייו, לרוב גם אחד המהלכים הפיננסים הגדולים שתבצע בחייך.
מהלך משמעותי – ומתגמל אף יותר.כי אין כמו להיכנס לדירה משלך, ולדעת שזהו… עשית את זה!אך רגע לפני שאתה קופץ למים העמוקים, או יותר נכון לדירה, חשוב לציין שלקיחת משכנתא מהבנק ללא יועצת משכנתאות מקצועית ומנוסה, אשר מכירה היטב את הבנקים ומלווה אותך לאורך כל הדרך, יכול במהירות להפוך את החוויה הכיפית והנינוחה – למאתגרת ומאוד – מתסכלת.
בשונה מלקיחת הלוואה רגילה אשר בדרך כלל ניתנת בסכומים נמוכים, לתקופה קצרה ובמסלול אחד בלבד.המשכנתא לרוב נלקחת בסכומים גדולים, לתקופות ארוכות יותר ובמסלולים רבים ומגוונים.לאדם הממוצע אין שום אפשרות להבין את המשמעות, העלויות והאפשרויות של לקיחת המשכנתא על סמך ההסבר של הבנקים, מהם נלקחת המשכנתא, ותפקידם בין היתר, להסביר ולהמליץ על נושא המשכנתא.
הבנקים נתפסים כגוף לא אובייקטיבי שהאינטרס העיקרי שלו הוא לנצל את המשכנתא המסובכת ולהגדיל את הרווחים לבנק מהלקוחות (כמו כל עסק שרוצה מקסימום רווחים), בשל כך צמח לו מקצוע פופולרי מאוד הנקרא "יועץ משכנתאות" – אשר תפקידו לייצג ולדאוג לאינטרס של מי שלוקח משכנתא מול הבנקים.
מצד אחד, יועצת משכנתאות חוסכת לך המון זמן יקר, התרוצצות מול הבנקים ואת הצורך להתעמק בחישובים מימוניים מורכבים.
מצד שני, יועצת משכנתאות איכותית משיגה בזכות הידע וההיכרות שלה עם המערכת הבנקאית תנאים טובים יותר, אך גם גובה תשלום בסופו של דבר.
בשביל תנאים טובים, אתה צריך יועצת משכנתאות טובה.
כאשר מדברים על ייעוץ משכנתאות מדברים על הצעד החכם ביותר שאתה יכול לעשות על מנת לבצע סדר בעניינים הפיננסים.
זה נכון, אתה תוכל למצוא מידע רב ברחבי האינטרנט, אך האם יש לך מספיק זמן לשבת וללמוד על הנושאים הרבים והלא תמיד מובנים?

יועצת משכנתאות

יועצת משכנתאות

האם אתה חושב שאתה מספיק "חכם" על מנת ללמוד את הנושא הזה? האם יש לך קשרים בבנק, וכוח לעשות סקר שוק?
מי נגד מי ואיזה מסלול יוכל להתאים לכם בדרך הכי טובה שיש? רוב האנשים יענו על כך בשלילה, וכנראה… שגם אתה!
חשוב לדעת, שעל מנת שאדם יקבל מהבנק את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר שהבנק יכול להציע… עליו להצטייד ביועצת משכנתאות מקצועית.
יועצת משכנתאות תוכל לשפוך אור על הדברים, לעזור לך לבחור את המשכנתא הנכונה לך, ובין היתר, תעזור לך להתמקח עם פקידי הבנק העקשנים לגבי הריבית. אז למה אתה מחכה?

צור קשר עוד היום פגישה עם יועצת משכנתאות מנוסה וביחד – ננצח את הבנק!

לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן 
או 
השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general