לוועדי עובדים

שירות מכבסה

ציון הדיל+18
100 ₪ 200 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+18
100 ₪ 200 ₪ להזמנת הדיל

 מכבסה

כל אדם מגיע מתישהו לסיטואציה ״מבאסת״ בחיים שבה הוא לא מצליח להשתלט על ערימות הכביסה העצומות בבית. זה ממש לא משנה אם זוהי הכביסה המלוכלכת שנערמת על כורסאות, מיטות, כסאות, שידות ובסל הכביסה, או שזו הכביסה הנקייה שיצאה הרגע ממכונת הכביסה או מהמייבש.הסיטואציה פחות חשובה וגודל הכביסה לא חשוב, מה שרלוונטי הוא שבשורה התחתונה אין לנו מספיק זמן מיותר בכדי לכבס ולקפל את הכביסה…
וכן יש גם כאלה שמתעצלים או לא מוצאים זמן בשביל אפילו – לכבס.
בכדי לפתור את הבעיה המאתגרת הזו, מרבית המכבסות המקצועיות מעניקות לא רק קיפול כביסה בתשלום, אלא גם את תהליך הכביסה כולו, וזאת על מנת לחסוך מהלקוח את המשימה הקשה.
ברגע שלקוח רוכש שירות מכבסה מקצועי ואיכותי, כל מה שהוא צריך לעשות זה להשאיר את סל הכביסה המלוכלך קרוב לפתח ביתו, לקבל את פניו של השליח בברכה ולחכות לסל הכביסה הנקי, הריחני והמקופל שיגיע חזרה עד לפתח הבית שלכם…ולעתים? אפילו ביום שלמחרת!
קיפול כביסה הוא מטלה אשר יכול להיות מאוד מעייפת, מבזבזת זמן ודורשת סבלנות ותשומת לב רבה שלא לכל אדם יש.

שירות מכבסה

שירות מכבסה

ברובו המוחלט של היום, בני האדם עסוקים בחייהם האישיים: בעבודה, לימודים, סידורים, ילדים ושאר מטלות שונות שלא מאפשרות לנו להקדיש את מלוא תשומת הלב והזמן לעבודות הבית ולכן, תשלום על שירותי מכבסה מקצועיים ואיכותיים היא דרך נפלאה לחסוך בזמן, בכאבי ראש ובאנרגיה.
אך חשוב לדעת, כי לא רק אנשים פרטיים ונורמטיביים שעסוקים מאוד בחיי היומיום שלהם זקוקים לסיוע של שירות מכבסה…
אלא גם אנשים בעלי מוגבלויות ספציפיות אשר לא מאפשרות להם לבצע פעולות פיזיות ומוטוריות אך בכל זאת מנהלים חיים עצמאיים למדי, כך ששירות קיפול כביסה בתשלום ובכלל כביסה עד הבית מעניקים להם לשמור על רמת חיים איכותית וקלה הרבה יותר.

גיהוץ מקצועי ואיכותי

כביסה וניקוי יבש

ניקוי שטיחים

סידור ארונות וניקוי ספות עד בית הלקוח

מעוניינים לדעת עוד?

לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן 
או 
השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general