לוועדי בתים

התקנת מאוורר תקרה

ציון הדיל+15
ציון הדיל+15

עונת הקיץ בישראל היא אחת התקופות היותר מעיקות וקשות מנשוא, החום, השרב והלחות שאנו חווים בכל שעות היממה הינם בלתי נסבלים ומפריעים לנו לאורח חיים תקין. ניתן כמובן להתמודד עם המציאות החמה והעגומה הזו במספר דרכים כאשר אחת האפשרויות שעולות על הפרק הינה התקנת מאוורר תקרה. מאוורר תקרה מספק לחלל החדר זרימה של משב אוויר ורוח נעימה בצורה יעילה כיוון שהוא פועל מלמעלה למטה, כמו כן מאוורר תקרה הינו מכשיר חזק ועוצמתי המאפשר וויסות ברמות שונות ומה שמהמם זה שהוא מגיע בשלל דוגמאות מעוצבות הגורמות לו להשתלב בחלל החדר בצורה יפה ומדויקת.

מה הן היתרונות של התקנת מאוורר תקרה ?

לשימוש במאווררי תקרה ישנם יתרונות רבים:

  1. חסכון כספי – עלות המאוורר, התקנת מאוורר תקרה והוצאות החשמל שהוא צורך הינן נמוכות באופן משמעותי לעומת השימוש במזגנים.
  2. הצד הבריאותי – שימוש במאוורר, עשוי להפוך את האוויר בחלל החדר ליותר נעים לריאות, אנשים מסוימים סובלים בתקופת הקיץ מתופעות של התקררות, צינון ואפילו שפעת שאלו תופעות שמאפיינות את החורף. האוויר המאוד קר שהמזגן פולט בפרט אם הוא עובד שעות ארוכות ביום ובלילה מביא לתסמינים הללו ולעומת זאת כאשר משתמשים במאוורר תקרה, נהנים מאוויר נעים ובריא.
  3.  מאוורר תקרה לעומת מאוורר על עמוד אינו תופס מקום בבית, הוא מאוורר בצורה יותר יעילה ואפקטיבית מאשר יתר המאווררים.
מה הן היתרונות של התקנת מאוורר תקרה

מה הן היתרונות של התקנת מאוורר תקרה

אחת המשימות היותר מסובכות וקשות לביצוע 

המשקל הכבד של המאוורר, הצורך לעבוד על התקרה ולהתקין את המאוורר בצורה מדויקת ובמקרים מסוימים יש את החיבורים החשמליים המיוחדים, מיותר לציין כי התקנה לא נכונה של המאוורר עשויה להביא חלילה לסכנת התחשמלות, קצרים חשמליים, נפילה של גוף המאוורר ועוד ולכן ההמלצה היא לפנות למתקין מורשה ומקצועי.
החברה שלנו מתקינה מאווררי תקרה, אנחנו ידועים בציבור כאמינים ומאד מקצועיים בתחום זה של התקנת מאוורר תקרה.

יותר כדאי ממזגן

המזגן אמנם מהווה את הפתרון המוצלח ביותר לתקופה החמה של הקיץ אך למרות זאת בעונה זו מתעורר ביקוש גדול למאווררים, בפרט למאווררי תקרה גם בגלל העלויות הגבוהות של קניית המזגן וההתקנה שלו וכמובן גם צריכת החשמל הגבוהה שהוא צורך. כמו כן, האוויר היבש שהמזגן מייצר, מביא לתחושה לא טובה בקרב אנשים מסוימים ולכן הפתרון האידיאלי הוא התקנת מאוורר תקרה. רובם של מאווררי התקרה מגיעים יחד עם תאורה ומשמשים גם כנקודת מאור, לדבר נדרש התקנה של חשמלאי מוסמך. אנו מתקינים מאווררי תקרה כולל כל הסוגים והחברות הקיימות בשוק. החברה שלנו מוכרת כאמינה, מקצועית, נותנת אחריות על העבודה וכמובן המחירים הוגנים.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן 
או 
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general