ליחידים ומשפחות

טיפול הוליסטי היליניג רייקי ואנרגיה

ציון הדיל+5
200 ₪ 250 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+5
200 ₪ 250 ₪ להזמנת הדיל

מרגישים שהשגרה שוחקת אתכם? אתם נעשים עייפים ומתוחים בלי סיבה ניכרת לעין? מטרידים אתכם כאבים ללא מקור ברור? נסו טיפול הוליסטי- רגיל או במגע.

גישת הטיפול ההוליסטית (מקור שמו מהמילה היוונית "אולוס" – כולל או שלם) היא גישה טיפולית שרואה את האדם בשלמותו: גוף, נפש, משפחה, הרגלים, סביבה – סיפור חיים שלם. במקום להתמקד בקושי הספציפי שהביא את המטופל לפנות לטיפול, הגישה ההוליסטית בוחנת את כל "חלקי הפאזל" בחייו של המטופל, ומתוך כך מנסה לרדת לשורש הבעיה. המטרה: לטפל בגורם, ולא להסתפק בנטרול הסימפטומים. במקרים רבים אנו מסתפקים בנטרול הגורם, הדבר גורם לכך שאנחנו בעצם סובלים מהבעיה ולא מרגישים אותה. בסופו של דבר הבעיה תצוץ ותחזור לפגוע בגוף, הטיפול ההוליסטי בהחלט יכול למנוע את זה ולסייע לגוף.

טיפול הוליסטי

טיפול הוליסטי במגע

מטפל הוליסטי

לכל מטפל הוליסטי ישנה גישה משלו לטיפול הוליסטי. בתוך הגישה ההוליסטית, קיימות מספר שיטות משלימות להביא את האדם לאיזון, גופני ונפשי. אחת מהן היא ה"הילינג": טיפול אנרגטי במגע מרפא, במהלכו המטפל מזרים אנרגיה אל מרכזי האנרגיה בגופו של המטופל (הצ'אקרות). שיטת טיפול נוספת לאיזון האנרגיה בגוף, היא ה"רייקי" – שיטה יפנית עתיקה, שנועדה להזרים מהמטפל אל המטופל את אנרגיית ה"קי", הזורמת בכל היצורים החיים. מדובר בדרך טיפול בטוחה ולא פולשנית, כזאת שמביאה לתוצאות מעולות בטווח הקצר ובטווח הארוך.

חשוב לדעת – כאשר מדובר בטיפול הוליסטי לא מתערבים בטיפול הקונבנציונלי, אלא משלימים אותו. מדובר בגישות טיפוליות שדוגלות בכוח הריפוי הפנימי של האדם, ומשכך אין כל חשש להשפעה לא רצויה. במקרים רבים, שילוב התערבויות מדודות בהנחיית הרופא עם השלמה בטיפול אלטרנטיביים עשוי להביא לתוצאה המבוקשת. במקרים רבים הטיפול עוזר בזירוז פתרון הבעיה הרפואית.

טיפול הוליסטי מה זה?

מעבר להסבר על הטיפול, חשוב לדעת במה הוא בדיוק מטפל- אם אתם סובלים ממכאובים גופניים שונים (כאבי ראש ומיגרנות, גב, בטן, ועוד), או מקשיים נפשיים (סטרס, חרדות, בעיות שינה, כעסים, ועוד) הגעתם למקום הנכון. מוזמנים לשלב טיפול זה יחד עם ריפוי וטיפול גופני-נפשי, אשר תוכלו לאפשר לעצמכם ימים של רוגע ושלווה. 

פנו כעת לאוסנת שיפרמן: טיפול הוליסטי שנעשה במקצועיות, ברגישות ובעדינות, ובעיקר – שם אתכם במרכז.

כל זה במחיר מנצח של 200 ₪.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general