למנויים בלבד

טיפול הוליסטי היליניג רייקי ואנרגיה [כפר יונה]

ציון הדיל+4
200 ₪ 250 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+4
200 ₪ 250 ₪ להזמנת הדיל

מרגישים שהשגרה שוחקת אתכם? אתם נעשים עייפים ומתוחים בלי סיבה ניכרת לעין? מטרידים אתכם כאבים ללא מקור ברור? נסו טיפול הוליסטי.

גישת הטיפול ההוליסטית (מקור שמו מהמילה היוונית "אולוס"  – כולל או שלם) היא גישה טיפולית שרואה את האדם בשלמותו: גוף, נפש, משפחה, הרגלים, סביבה – סיפור חיים שלם. במקום להתמקד בקושי הספציפי שהביא את המטופל לפנות לטיפול, הגישה ההוליסטית בוחנת את כל "חלקי הפאזל" בחייו של המטופל, ומתוך כך מנסה לרדת לשורש הבעיה. המטרה: לטפל בגורם, ולא להסתפק בנטרול הסימפטומים.

טיפול הוליסטי היליניג רייקי ואנרגיה

בתוך הגישה ההוליסטית, קיימות מספר שיטות משלימות להביא את האדם לאיזון, גופני ונפשי. אחת  מהן היא ה"הילינג": טיפול אנרגטי במגע מרפא, במהלכו המטפל מזרים אנרגיה אל מרכזי האנרגיה בגופו של המטופל (הצ'אקרות). שיטת טיפול נוספת לאיזון האנרגיה בגוף, היא ה"רייקי" – שיטה יפנית עתיקה, שנועדה להזרים מהמטפל אל המטופל את אנרגיית ה"קי", הזורמת בכל היצורים החיים.

חשוב לדעת – בטיפול ההוליסטי לא מתערבים בטיפול הקונבנציונלי, אלא משלימים אותו. מדובר בגישות טיפוליות שדוגלות בכוח הריפוי הפנימי של האדם, ומשכך אין כל חשש להשפעה לא רצויה. במקרים רבים, שילוב התערבויות מדודות בהנחיית הרופא עם השלמה בטיפול אלטרנטיביים עשוי להביא לתוצאה המבוקשת.

בתוך הגישה ההוליסטית, קיימות מספר שיטות משלימות להביא את האדם לאיזון, גופני ונפשי. אחת מהן היא ה''הילינג'': טיפול אנרגטי במגע מרפא, במהלכו המטפל מזרים אנרגיה אל מרכזי האנרגיה בגופו של המטופל (הצ'אקרות). שיטת טיפול נוספת לאיזון האנרגיה בגוף, היא ה''רייקי'' - שיטה יפנית עתיקה, שנועדה להזרים מהמטפל אל המטופל את אנרגיית ה''קי'', הזורמת בכל היצורים החיים. חשוב לדעת – בטיפול ההוליסטי לא מתערבים בטיפול הקונבנציונלי, אלא משלימים אותו. מדובר בגישות טיפוליות שדוגלות בכוח הריפוי הפנימי של האדם, ומשכך אין כל חשש להשפעה לא רצויה. במקרים רבים, שילוב התערבויות מדודות בהנחיית הרופא עם השלמה בטיפול אלטרנטיביים עשוי להביא לתוצאה המבוקשת.

אם אתם סובלים ממכאובים גופניים שונים (כאבי ראש ומיגרנות, גב, בטן, ועוד), או מקשיים נפשיים (סטרס, חרדות, בעיות שינה, כעסים, ועוד) הגעתם למקום הנכון. פנו כעת לאוסנת שיפרמן: טיפול הוליסטי, שנעשה במקצועיות, ברגישות ובעדינות, ובעיקר – שם אתכם במרכז.

לרכישה מהירה לחצו כאן.

 

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general