לוועדי עובדים

אימוני קבוצות פונקציונאליים

ציון הדיל+3
ציון הדיל+3

אימונים בקבוצות קטנות הוא טרנד הולך וגובר בעולם הפעילות הגופנית והכושר. שלא כמו אימונים אישיים מסורתיים, שהם בדרך כלל מפגשים אחד על אחד בין מאמן ללקוח, אימוני כושר בקבוצות קטנות כוללות קבוצה של אנשים שמתאמנים יחד בהנחיית מאמן. יש מספר יתרונות לאימון כושר בקבוצה, כמו למשל שהמתאמנים נותנים מוטיבציה זה לזה. אין כמו קצת תחרות ידידותית כדי לגרום לכם להתאמץ ולתת את המקסימום. גם סביר להניח שבאימוני קבוצות חלק מהמתאמנים יהיו מנוסים יותר, אז יש למשתתפים יכולת ללמוד וללמד אחד את השני. וכמובן, כשנפגשים באופן קבוע לעשות כושר ביחד, אתם תכירו חברים חדשים שיש להם לפחות תחום עניין משותף אחד איתכם.

אימון כושר בקבוצה

אימון כושר בקבוצות קטנות

אימוני כושר בקבוצות קטנות הם בדרך כלל חסכוניים יותר מאימונים אישיים, בגלל שמחיר האימון מתחלק בין כמות גדולה יותר של אנשים. אבל יש גם יתרונות אחרים. אימון כושר בקבוצות קטנות יכול לגרום לכם להגיע לקצה היכולת שלכם כי אתם מתאמנים לצד אנשים אחרים ומנסים לעמוד בקצב שלהם. אם אתם רוצים להיכנס לכושר מבלי לשלם מאות שקלים לאימון אישי, כדאי לכם לנסות להתאמן בקבוצה. אחת הקבוצות הכיפיות ביותר נמצאת בסטודיו להרזיה וחיטוב הגוף שנמצאת בצורן.

אימון כושר בקבוצה

אם אתם באמת רוצים להיכנס לכושר, כדאי שתדעו שאימון כושר בקבוצה יכול לעזור לכם להתמיד. כאשר אתם יודעים שאנשים אחרים מצפים לבואכם, סביר יותר שתשמרו על מוטיבציה ומחויבות ולא תוותרו על אימון. בנוסף, לאימון כושר קבוצתי יש גם אספקט שלא תמיד חושבים עליו: מחקרים הראו שאימון כושר עם אנשים נוספים משחרר במוח יותר אם אתם באמת רוצים להיכנס לכושר, כדאי שתדעו שאימון כושר בקבוצה יכול לעזור לכם להתמיד. כאשר אתם יודעים שאנשים אחרים מצפים לבואכם, סביר יותר שתשמרו על מוטיבציה ומחויבות ולא תוותרו על אימון. בנוסף, לאימון כושר קבוצתי יש גם אספקט שלא תמיד חושבים עליו: מחקרים הראו שאימון כושר עם אנשים נוספים משחרר במוח יותר.

אימון כושר קבוצתי — איפה נרשמים?

אימון כושר קבוצתי הוא דרך מצוינת להיכנס לכושר ולהכיר אנשים חדשים. מעוניינים להצטרף לאימונים קבוצתיים ולהתחיל לעמוד ביעדים שלכם? אנחנו יכולים למצוא עבורכם את האימון שיתאים לכם. שלחו לנו הודעה כאן באתר אחלה דיל ואנחנו נחזור אליכם עם הצעה משתלמת במיוחד.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general