ליחידים ומשפחות

אילוף כלבים

ציון הדיל+24
1,400 ₪ 2,200 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+24
1,400 ₪ 2,200 ₪ להזמנת הדיל

אילוף כלבים – הפרויקט האישי שלכם ושל כלבכם. זהו דבר שנעשה נפוץ ופופולארי מאוד בשנים האחרונות. כלבים הם לא רק חיות מצחיקות וחביבות, אלא גם שותפים חשובים בחיינו, וככל שאדם יודע יותר על הכלב שלו, כך יהיה לו קל הרבה יותר לבנות יחס טוב איתו ולטפח את היכולות המשולבות באילוף.

אילוף כלבים: ההבדל שמביא המומחיות

אילוף כלבים הוא לא רק השגת כללים תיאורטיים אלא גם חוויה פרקטית מרתקת שיש לחיות בה עם הכלב. אבל מה קורה כאשר ההתמודדות עם האילוף מתעקשת להפוך למשימה מורכבת וקשה? במיוחד כאשר אין לכם שום ידע בנושא. התשובה פשוטה – מקצוען מיומן ומנוסה בתחום האילוף כלבים יכול לשנות את הסיפור ולהפוך את התהליך לקל ופשוט יותר. ברגע שמזמינים שירות של מאלף כלבים מומחה ומקצועי, הכל נעשה קל ופשוט הרבה יותר! צריכים גם שירותי הדברה לבית ולעסק? אצלנו תמצאו אחלה דיל לכל צורך.

כלב שעבר אילוף כלבים הולך בנועם עם בעליו

אילוף כלבים

איך לאלף כלב

תפקידנו כמאלפי כלבים מקצועיים הוא ליצור שינוי הרצוי לנו – בני האדם, מבלי לפגוע כלל בזכויותיהם של הכלבים הן הפיזיות והן הנפשיות.
מעוניינים לאלף את הכלב המדהים שלכם בצורה מקצועית?
הקניית הרגלים חדשים ומשמעת חשובים לכם?
אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם בזה!
את תהליך האילוף הייחודי שלנו, אנו מתאימים לכל כלב על פי השיטה המתאימה לו ביותר, תוך כדי הבנה מלאה של הצרכים, הסביבה, המאפיינים והתכונות הייחודיות לו.
במהלך העבודה עם הכלב אנו נעניק מתן תשומת לב מלאה לגזעו, גילו, מזגו, עברו ובעליו בשביל להתאים לו את השיטה האפקטיבית והאולטימטיבית ביותר.

אז למה אתם מחכים בדיוק?

קבעו עוד היום פגישת ייעוץ והתאמת תהליך אילוף ב-ח-י-נ-ם לגמרי! האילוף מתבצע בבית הלקוח או בתנאי פנסיון ביתי. אל תחכו יותר, מהרו לשריין מקום עוד היום והצטרפו למאות שמחזקים את הקשר האמיץ והתרומה האישית בין בעלי החיים לבין בעליהם.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן 
או 
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general