ניקוי שטיח וקרצוף יבש [רעננה]

ציון הדיל+1
200 ₪ 300 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+1
200 ₪ 300 ₪ להזמנת הדיל

שטיח (או מקבץ שטיחים) עשוי להיות פתרון נהדר לעיצוב חלל הבית. הוא משרה אווירה חמימה ומעניק תחושת  ביתיות. עם זאת, לאחר פרק זמן ועם השימוש בהם, שטיחים עלולים להיות מוכתמים, להתמלא בלכלוך ואבק. מה אפשר לעשות? אפשרות אחת היא לשמור על שגרת תחזוקה שוטפת של השטיח. חסרונות: הניקוי מצריך שימוש בזמן, ופעמים רבות לא יסודי מספיק.

הפתרון: ניקוי השטיח בידי איש מקצוע, שיכלול הסרה של האבק והלכלוך, ושטיפה יסודית של סיבי השטיח. לאחר הניקוי השטיח יראה כמו חדש, והשיפור במגע יהיה ניכר. בנוסף, ולא פחות חשוב, השטיח יהיה היגייני יותר לשימוש ולמגע חשוף.

ניקוי שטיח וקרצוף יבש

ניקוי רטוב או ניקוי (קרצוף) יבש?

אם אתם מעוניינים בניקוי לשטיח שלכם, יתכן שנתקלתם במושגים הבאים: ניקוי רטוב וניקוי יבש. ניקוי שטיח רטוב הוא ניקוי הכולל השריה של השטיח בתוך נוזל מסיר כתמים ובהמשך גם במים, במטרה להסיר גם את הכתמים העמוקים ביותר. בתום הניקוי השטיח עובר ייבוש. בניקוי יבש מורחים חומר על השטיח, שנועד לספוג את הלכלוך בין הסיבים, שלא ניתן להוציאו בדרך אחרת. מכאן שהניקוי היבש אינו יבש לחלוטין (שמו נובע ממידת שימוש במים פחותה יותר לעומת הניקוי הרטוב). ככלל, כאשר מדובר בבד שטיח עדין ורגיש יותר, מומלץ לבחור בניקוי יבש. בכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם המומחה לניקוי השטיחים באשר לניקוי המתאים לשטיח שלכם.

ניקוי שטיח וקרצוף יבש

ניקוי שטיחים וקרצוף יבש – לבית שלכם מגיע הטוב ביותר

שטיח נקי ומטופח עשוי לשדרג פלאים את הנראות והאווירה בבית שלכם. מנגד, שטיח מוזנח ומלוכלך, עלול לפגום בתחושת הנוחות. על כן, ניקוי שטיחים וקרצוף יבש בידי איש מקצוע מהווים השקעה משתלמת במיוחד.

לפרטים נוספים, צרו קשר וקבלו אחלה דיל עוד היום!

לרכישה מהירה לחצו כאן.

 

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general