לוועדי בתים

ניקוי שטיח וקרצוף יבש

ציון הדיל+3
200 ₪ 300 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+3
200 ₪ 300 ₪ להזמנת הדיל

שטיח (או כמה שטיחים יחדיו) עשוי להיות פתרון נהדר לעיצוב חלל הבית בתנאי שעושים ניקוי שטיח וקרצוף יבש כמו שצריך. שטיח משרה אווירה חמימה ומעניק תחושת ביתיות וניקיון, עם זאת, לאחר פרק זמן ועם השימוש בו, שטיח עלול להיות מוכתם, להתמלא בלכלוך ואבק. מה אפשר לעשות? אפשרות אחת היא לשמור על שגרת תחזוקה שוטפת של השטיח. חסרונות: הניקוי מצריך שימוש בזמן, ופעמים רבות לא יסודי מספיק. לכן לפעמים צריך גם לנקות את השטיח באופן יסודי ולהסיר ממנו כתמים.

ניקוי שטיח וקרצוף יבש

ניקוי שטיחים

אחד מהפתרונות הוא ניקוי שטיח בידי איש מקצוע, שיכלול הסרה של האבק והלכלוך, ושטיפה יסודית של סיבי השטיח. לאחר הניקוי השטיח יראה כמו חדש, והשיפור במגע יהיה ניכר. בנוסף, ולא פחות חשוב, השטיח יהיה היגייני יותר לשימוש ולמגע חשוף. כך גם תפחיתו את כמות החיידקים שנמצאת אצלכם בבית.

ניקוי שטיחים

אם אתם מעוניינים בניקוי שטיח, עכשיו תוכלו לקבל אותו בסכום שמתחיל מ-200 ₪. אם קראתם קצת על ניקוי שטיחים יתכן שנתקלתם במושגים הבאים: ניקוי רטוב וניקוי יבש. ניקיון שטיח רטוב הוא ניקוי הכולל השריה של השטיח בתוך נוזל מסיר כתמים ובהמשך גם במים, במטרה להסיר גם את הכתמים העמוקים ביותר. בתום הניקוי השטיח עובר ייבוש. בניקוי יבש מורחים חומר על השטיח, שנועד לספוג את הלכלוך בין הסיבים, שלא ניתן להוציאו בדרך אחרת. מכאן שהניקוי היבש אינו יבש לחלוטין (שמו נובע ממידת שימוש במים פחותה יותר לעומת הניקוי הרטוב). ככלל, כאשר מדובר בבד שטיח עדין ורגיש יותר, מומלץ לבחור בניקוי יבש. בכל מקרה, מומלץ להתייעץ עם המומחה לניקוי השטיחים באשר לניקוי המתאים לשטיח שלכם.

ניקוי שטיח מקיר לקיר

מה בדיוק קורה לאחר שאתם מנקים את השטיח מקיר לקיר ברחבי הבית?

שטיח נקי ומטופח עשוי לשדרג פלאים את הנראות והאווירה בבית שלכם. מנגד, שטיח מוזנח ומלוכלך, עלול לפגום בתחושת הנוחות. ניקוי שטיח וקרצוף יבש בידי איש מקצוע מהווים השקעה משתלמת במיוחד.

מדובר בפעולה שעושים אותה בדרך כלל כל שנה או שנתיים, בעזרתה תשמרו על השטיח היקר שלכם.

לפרטים נוספים, צרו קשר וקבלו אחלה דיל עוד היום!

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general