לוועדי בתים

ניקוי מזגנים

ציון הדיל+21
החל מ 350 ₪ 450 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+21
החל מ 350 ₪ 450 ₪ להזמנת הדיל

ניקוי מזגנים הוא ללא ספק אחד הדברים הכי חשובים שאדם יכול לעשות למען הבריאות שלו בסביבה הביתית שלו.
מערכות המיזוג בבית שלנו מהוות קרקע פורייה ובטוחה להתפתחות מזהמים שונים כגון: וירוסים, חיידקים, פטריות, עובש ועוד המון.
לא סתם, יצרני המזגנים ממליצים לצרכנים לנקות את המזגן אחת לכמה חודשים, ולבצע ניקוי מזגנים יסודי אחת לתקופה.
כאשר ישנם עובש ומזהמים נוספים אשר נישאים באוויר הפתוח באופן טבעי, בעת הפעלת מיזוג האוויר (מזגן) הם נשאבים ישירות אל תוך המערכת, רוב החיידקים שוקעים בתוך תעלות האוורור וישנם כאלה הנמצאים על הסוללות והפילטרים של המזגן. עקב הלחות הגבוהה, החום והחושך במערכת המיזוג, ובמיוחד בגלל הצטברות שיער, שומנים רבים ולכלוך גדול – מצטברים עובש, פטרת והמון המון חיידקים!
על מנת להבטיח בביתנו אוויר נקי מחיידקים ומזהמים אחרים, חשוב להקפיד על ניקיון יסודי של המזגנים "בעלי החיידקים" ובעלי "העובש."

ניקוי מזגנים

ניקוי מזגנים

ניקוי מזגנים מעובש

בהחלט ניתן לנקות מזגן לבד, אך זה פחות מומלץ והרבה פחות מקצועי.
כבני אדם לחוצים ועמוסים במטלות היומיומיות שלנו, לא תמיד יש לנו זמן לבצע ניקוי מזגנים איכותי ויסודי, ניקוי כזה שיסלק לתמיד את כל החיידקים ואת כל העובש שהצטבר. לכן, במידה ואתה זקוק לניקוי מזגנים חשוב ביותר לקרוא לאדם אשר תחום ההתמחות שלו הוא – "ניקוי מזגנים."
כאשר תזמין שירות של ניקוי מזגנים מקצועי ואיכותי, תוכל ליהנות מניקיון יסודי של המזגנים, תיפטר מהעובש שנוצר, ובעיקר תוכל לנשום אוויר נקי, מרענן וללא שום חיידקים וטפילים. ניקוי מזגנים היא פעולה חיונית ביותר לתפקוד תקין של המזגן לאורך שנים, ואסור בשום אופן לדלג עליה! אם כבר השקעת כסף ברכישת מזגן, לא תשקיע סכום קטן על מנת לנקות אותו כמו שצריך?
אם כבר משקיעים בניקוי וחיטוי מזגנים לנו יש את השיטה הטובה והיסודית ביותר.
למדנו מחברות מובילות בעולם ואימצנו את הציוד והחומרים המתקדמים ביותר שיש. ועל שירות הלקוחות המדהים והמהיר שלנו… אנחנו לא מדברים בכלל!
לכלוך שמתחבא בחלק הפנימי של המזגן יכול לגרום לנזק רב בבית ולמגוון בעיות במזגן: נזילה, תפוקה נמוכה, אוויר מזוהם ועוד, כך שמחיר ניקוי מזגן מצדיק את עצמו.

יכול להיות שהמזגן שלך נראה נקי ומצוחצח מבחוץ, אך כאשר "תעבור" עליו מבפנים הוא סביר להניח יהיה מאוד – מלוכלך!

לכלוך פנימי במזגן יכול לגרום לכל מיני בעיות ועל כן, מומלץ ביותר לבצע ניקוי מזגנים על ידי מקצוענים בתחום, אשר יודעים את העבודה שלהם היטב ויעניקו למזגן שלך את "הטיפול" הטוב ביותר. מחפשים לדרג את הניקיון בבית עם טיפול ניקוי חלונות? עם שירותי ניקוי חלונות שלנו תוכלו להרגיש את ההבדל בתחושה מרעננת ונקייה.

– לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן 
או 
– השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general