לוועדי בתים

התקנת תריסי גלילה חשמליים

ציון הדיל+1
החל מ 500 ₪ 900 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+1
החל מ 500 ₪ 900 ₪ להזמנת הדיל

התקנת תריס חשמלי

אין ספק שהטרנד החם ביותר בעולם התריסים כיום הוא תריסי גלילה חשמליים, אבל רגע לפני שבוחרים בואו נדבר על בחירת תריסים בחדר או בסלון שלנו, אנחנו רוצים לוודא שנבחר בסוג התריסים הנכון ביותר לנו ולחדר בו התריס יהיה מותקן. עבודת התקנת התריסים צריכה להיעשות באופן ייסודי ומקצועי, שלא ישאיר מקום לתקלות שונות. אז אם אתם מחפשים את סוג התירס המומלץ ביותר לכם ולחדרכם, הגעתם למקום הנכון. בואו נעבור על היתרונות של התקנת התריסים בביתכם, ולמה גם לכם כדאי להתקין אותם.

ראשית, תריס גלילה חשמלי מעניק לנו נוחות שימוש שאף תריס אחר לא מעניק. בלחיצת כפתור או מתג ניתן לקבוע בקלות את כמות האור שנכנסת לחדרנו, ואת הבהירות של החדר. לא הרבה מוצרים בבית שלנו מאפשרים לנו את השימוש בהם בקלות כזו. הנה עוד כמה מוצרים שיעזרו לכם לשדרג את הבית.

תריסי גלילה חשמליים

תריסי גלילה חשמליים לבית

הרכבת תריס חשמלי

מה בעצם קורה לאחר הרכבת התריס החשמלי?

התקנת תריסי גלילה חשמליים מאפשרת שימוש בתריסים חזקים שמופעלים באמצעות מנוע חזק. מנוע זה נותן לכם שליטה מוחלטת בקביעת גובה התריס. השליטה על התריס מתבצעת באמצעות לחיצת כפתור או שלט, כך שגם ילדים בגילאים שונים או בעלי מוגבלויות שונות יכולים לתפעל את השליטה בתריס בקלות.

מזג אוויר סוער יכול לעיתים לעשות לנו חיים מורכבים ולהזיק לכמה מוצרים בבית שלנו. כשאנחנו מדברים על נוחות, תריסי גלילה חשמליים צרכים להיות עמידים לכל מזג אוויר ולא יספוג שום נזק מגשם או ברד כזה או אחר. חשוב שיהיה לכם תריס שיחזיק למשך שנים ארוכות ולא ידרוש תיקונים כל שנה.

התקנת תריסים מחיר

כמה עולה להתקין את התריסים האלו? אצלנו תוכלו להנות מתריסי גלילה חשמליים החל ממחיר של 500 ₪.

מה עוד? ובכן, לאחר ההתקנה אין כל צורך לדאוג יותר, התריסים שלנו הם חזקים ועמידים לכל מזגי האוויר, אינם נשחקים או נשברים ויכולים להבטיח לנו לילה שקט ללא כל דאגה – אפילו לא נרגיש שהיה גשם.

הגיע הזמן ההתקנה – צרו קשר וקבלו אחלה דיל עוד היום!

לשיחה בוואטסאפ עם נציג לחץ כאן
או
השאירו פרטים למטה ונחזור אליכם

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general