למנויים בלבד

שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט [חדרה]

ציון הדיל+21
45,000 ₪ 55,000 ₪ להזמנת הדיל
ציון הדיל+21
45,000 ₪ 55,000 ₪ להזמנת הדיל

עונת השיפוצים בפתח, ולכל עוברי או משפצי הדירה מגיע דיל משתלם במיוחד; שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט מא' ועד ת'. שיפוץ אמבטיה מלא כולל חומרים לעבודה (לא כולל כלים סניטריים).

מה תקבלו בדיל שלנו? פירוק אמבטיה, החלפת צנרת מים, מערכת נקזים, ריצוף קירות ורצפה, רובה וצבע – וכל זה בתוך חמישה עשר ימי עבודה בלבד.

חדר רחצה יוקרתי ומפנק

תחום העיצוב בישראל צובר תאוצה בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים מבקשים לשפץ חללים בביתם באופן יסודי ולהתאים את הפריטים בחלל באופן הרמוני.

עבור אנשים רבים, מקלחת טובה היא המפתח ליום מוצלח ומלא אנרגיות חיוביות, ולכן נהוג להשקיע בעיצוב חדר רחצה מלא למראה יוקרתי והרגשה מפנקת ונעימה במיוחד.

חדרי אמבטיה ושירותים שכוללים סטים תואמים בתוך בתים חדשים, דירות שעוברות חידוש או בסוויטות הורים הפכו למאסט.

בתהליך השיפוץ מעניקים לחדר עיצוב מודרני או קלאסי לבקשת הלקוחות ומקבלים חדר חדש בעל מראה שלם והרמוני.

הצורך בחדר האמבטיה הוא תמידי ובסיסי, ולכן כל עת הוא הזמן להפוך את חדר האמבטיה שלכם לחדר רחצה מפנק וחלומי ממש כמו בבית מלון.

שיפוץ חדר אמבטיה מן היסוד – המפתח לאיכות חיים

לשיפוץ חלל מן היסוד יתרונות רבים; קודם כל, חדרי אמבטיה ושירותים נוטים להינזק באופן תכוף יותר, בשל הצנרת והמים הנמצאים בשימוש.
שנית, חידוש ההיגיינה והפריטים בחדר חשוב מאוד לבריאות המשתמשים בו.

לא רק הבריאות הפיזית שלנו נמדדת במשוואה הזו, אם כי גם הבריאות הנפשית ואיכות החיים; חדרים חדשים ומוארים יותר מעניקים אנרגיה חיובית, איכות חיים גבוהה יותר והתאמת השימוש בחדר לשינויי החיים כמו מקומות אחסון, סדר וניקיון ובטיחות בחדר האמבטיה.

מקסימום איכות במינימום ימי עבודה

עם הדיל שלנו תחדשו את חדר האמבטיה שלכם תוך זמן קצר ובאיכות גבוהה, בעזרת אנשי מקצוע מומחים ומקצועניים.

התשלום של הדיל מתבצע בשלבים – משלמים לפי התקדמות העבודה. הזמינות של הדיל היא לעבודה מיידית, ולכן תוכלו ליהנות ממנו זמן קצר לאחר הרכישה.

במידה ואתם עדיין מתלבטים, ניתן לקבוע פגישת ייעוץ בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות.

אנחנו נגשים את החלום שלכם למקלחת מפנקת ונעימה, והכי חשוב – בריאה ובטוחה. מעוניינים בחדר אמבטיה קומפלט? צרו קשר עוד היום, מענה 24/7.

נשמח לשמוע את דעתך

השאר תגובה

אחלה דיל
Logo
Enable registration in settings - general