לוועדי בתים

ביקור בגני חי וספארי

ציון הדיל+3
יום חמישי 17/8/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל+3
יום חמישי 17/8/23 להזמנת הדיל

חי כיף בראשון

חי כיף ראשון לציון מזמין אתכם לחוות חוויה ייחודית בלב הטבע . במתחם שלנו תפגשו מעל 700 בעלי חיים החיים כאן בשלווה ובשמחה. הגן מעוצב, נקי ומזמין, ומציע מגוון אטרקציות לילדים. תמצאו זוחלים, נחשים, שועלים, קופים ועוד, ותהנו להאכיל וללטף את החיות. חי כיף ראשון לציון הוא יעד משפחתי מושלם לטיול מהנה!

ספארי רמת גן

גן חיות ספארי רמת גן, מקום ייחודי במינו, מארח מעל 1,200 בעלי חיים וצמחים מרהיבים. הסיור המרתק מתנהל בשטח פתוח, סמוך לחיות הבר, מאפשר פגישה מרגשת עם אריות, פילים, זברות ועוד. בין האטרקציות: סיור יום או לילי, ניתן לשכור רכב פרטי או לטייל רגלית. אצלנו תשלבו בין הנאה לתמיכה חשובה-הספארי מהווה מאגר רבייה לבעלי חיים בסכנת הכחדה.

החווה של חווה

בחווה של חוה תגלו עולם קסום של טבע, בעלי חיים וחקלאות.  החווה מזמינה לאותכם למפגש ייחודי עם בעלי חיים נדירים: איילים נקודים, תרנגולות, קופי גנונים ובבונים, עופות דורסים ועוד. כרטיס הכל כלול מציע שפע פעילויות לילדים ומשפחות: רכיבה על חמורים, אפיית פיתות, רכבת רפת, מתקני מתנפחים יבשים ורטובים, פינת ליטוף ופינת יצירה.

גן החי פתח תקווה

גן החי בפתח תקוה מצטיין בייחודיותו ויופיו. עם מגוון רחב של בעלי חיים, כמו קופים, איילים, יענים, עופות מים, כבשים ועיזים, הגן מאפשר צפייה מקרוב ותמיכה בפרויקטי שיקום של חיות בר. בין אגמים, מפלי מים ושבילים מוצלים, המבקרים יהנו מחוויית טבע ייחודית. מוזיאון טבע וספרייה קהילתית משלימים את החוויה המרתקת.

מוזיאון הטבע התנכי

מוזיאון הטבע התנ"כי מעניק חוויה מרתקת למשפחות המחפשות הנאה ולמידה. במרכז ניתן לפגוש בעלי חיים ייחודיים וללמוד על הטבע ביהדות ובארץ ישראל דרך סיורים. המוזיאון מציע חוויות רבות: גן חיות, מוזיאון היסטוריה של הטבע ומרכז למידה יהודי. מגוון רחב של בעלי חיים נמצאים כאן, ותערוכות מגוונות כוללות אוסף פוחלצים ופריטים ביולוגיים בעלי משמעות דתית-יהודית.

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general