ליחידים ומשפחות

הרצאה על התקשורת והחברה החרדית

ציון הדיל0
יום שני 11/9/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל0
יום שני 11/9/23 להזמנת הדיל

יאיר שרקי מגיע לאודיטוריום צורן לסקר את התקשורת והחברה החרדית דרך סיפורו האישי.  שרקי יספר על החברה החרדית בישראל בעשור האחרון ויחלוק את סיפורו האישי – מלימודים בישיבה ושירות בגלי צה"ל ועד לסיקור חרדים בחדשות N12 בעידן של תקשורת מגוונת, רשתות חברתיות ומציאות חדשה.

יאיר מרדכי שרקי הוא עיתאונאי ישראלי המשמש ככתב ופרשן לענייני דתות ופוליטיקה של חברת החדשות ובעל טור שבועי בעיתון מקור ראשון.

לאחר ששירת בצה"ל , החל לעבוד בערוץ 2 בתפקיד כתב לענייני דתות. בשנת 2015, זכה להכרה  כשנבחר למקום 100 ברשימת מאה המשפיעים בתקשורת על ידי מגזין "פירמה" מבית "גלובס". גם בשנת 2016, זכה להכרה נוספת על ידי כתב העת "פורבס ישראל" כאחד מ-30 הצעירים המבטיחים.

באפריל 2018, זכה יאיר שרקי בפרס מצוינות עיתונאית בתחום סקירת יהדות התפוצות ויחסי ישראל והתפוצות מצד "המרכז העולמי של בני ברית" על סדרת הכתבות שכתב בנושא "ברוקלין של קודש".

בספטמבר 2021, זכה לתואר פרשן הפוליטי האמין בישראל בסקר שנערך על ידי מכון דיירקט פולס עבור אתר וואלה. ובספטמבר 2022, סוקר שוב והפעם נבחר כעיתונאי האמין ביותר בישראל בסקר שנערך על ידי 'מאגר מוחות' בניהולו של פרופ' יצחק כ"ץ.

שעת התחלה: 20:30

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general