לעסקים מנויים

מחזמר מרהיב עם להיטי קווין

ציון הדיל0
יום רביעי 13/9/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל0
יום רביעי 13/9/23 להזמנת הדיל

ההפקה הסנסציונית של להקת קווין ובן אלטון מגיעה בסיבוב הופעות בינלאומי חדש. רעיון המחזמר זה הוא פרי פגישה  שאירעה בעיר ונציה בשנת 1996, של חברי הלהקה המפורסמת QUEEN, בריאן מאיי, רוג'ר טיילור והשחקן קולנוע המוכר רוברט דה נירו החליטו לשתף פעולה בהפקה בימתית עוצמתית.

"We Will Rock You"  הפך ללהיט מטורף וזכה לשבחים עולמיים. המחזמר זכה להצלחה גדולה ונחתם ברשימות המובילות במכירות ובמופעים. מאז 2002, צפו במחזמר למעלה מ-20 מיליון מעריצים ב-28 מדינות.

השירים האהובים והנודעים במחזמר נכתבו על ידי קווין, עלילת המחזמר מתרחשת בעולם עתידני על כוכב שנקרא פעם כדור הארץ ונשלט ע"י תאגיד Globalsoft בעידן בו אלגוריתמים יודעים לנבא סדר עדיפויות וטעמים, מציאות של תרבות גלובלית בה הכל צופים באותם סרטים, לובשים אותם בגדים ומאזינים לאותה מוסיקה ממוחשבת. כלי נגינה אסורים לשימוש, אך ההתנגדות והמחאה לא מאחרים להגיע ומתעוררים על ידי זוג מהפכנים צעירים שיוצא למסע להחזיר לעולם את חופש המחשבה והביטוי והצלת הרוק אנד רול בעולם, וכאן נכנסים לתמונה ועולים לבמה להיטי הרוק של הלהקה האגדית. סיפור הספוג הומור מתוזמן, מחזמר שנבנה ותואם לזמננו.


ביקורות:
"סרט הקולנוע שובר הקופות "BOHEMIAN RAPHSODY"
הינו עוד המחשה לכריזמה האינסופית והמתמשכת של להקת קווין"… (Paul Stewart)
"ללא ספק רוחו של פרדי חיה על הבמה במופע"…(Brian May)
“We Will Rock You – is A Kind of Magic! (The Sun)
"שואו מוזיקלי סוחף של להיטי הלהקה הנחשבת לתופעה עולמית ואחת הגאוניות בכל הזמנים"

המופע יתקיים במשכן לאמוניות הבמה בתל אביב, שעת התחלה: 20:00

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general