ליחידים ומשפחות

מרכזי מבקרים לסופ"ש

ציון הדיל+3
סופ"ש 18-19/8/2023 להזמנת הדיל
ציון הדיל+3
סופ"ש 18-19/8/2023 להזמנת הדיל

הכל דבש- יסוד המעלה

מכוורת הכל דבש הינה מכוורת בוטיק מרהיבה, המקום מציע סיורים מאורגנים ומרתקים המתרחשים בין 45 דקות לשעה. בסיור תוכלו ללמוד על עבודת הדבורה והדבוראים, להתעניין בקשר בין הדבורים לטבע ולתרומתם לצמחייה. בסיור תהיה הזדמנות לראות כוורת שקופה ואף לטעום את הדבש המיוחד.

הרפת הרובוטית- רמת הגולן

ברפת הרובוטית באבנ"י אית"ן, תיפגשו עם דור שלישי של רפתנים המשלבים חדשנות דייקנות וקיימות. אצלנו תצפו בפעולות הרובוטים דרך חלון ענק עם מסך פלסמה, , תזכו ללטף ולהגמיע עגלים מבקבוק יונקים ונקנח עם שוקולד פרה. בסיור המודרך תשמעו חזיון אור קולי קצר ובחדר החביצה תחבצו חמאה. אל תחמיצו את החוויה המיוחדת הזו!

דה קרינה

בואו להתפנק בחוויה מלאת שוקולד במפעל הבוטיק שלנו בעין זיוון. אצלנו יש סדנאות מותאמות לילדים ולמבוגרים, בהן תוכלו לעצב, לקשט וליצור ממתקים ופינוקים משוקולד. בסדנת הילדים, הילדים יעצבו שוקולד על מקל, כאשר סדנת המבוגרים מציעה יצירת פרלינים משובחים עם בחירת טעמים ותוספות. בסוף תוכלו לקחת הביתה את היצירות הטעימות.

יקב בהט

גלו את המסע של עופר בהט ממערך ייצור יין פשוט במחסן ועד להקמת יקב בת. היקב, הממוקם בצפון רמת הגולן, מייצר כ-20,000 בקבוקים בשנה באמצעות ענבים שמצטיינים באיכותם וטעמם הגדלים בגובה של 1000 מ'. בנוסף ליין, היקב מייצר גם ליקרים מפירות טריים. טעמים משובחים וקווים ייחודיים, המבקרים מוזמנים לטעום מהיינות ולרכוש לביתם.

בית הבד של הגולן

בקצרין שבגולן משפחת טלמון אימצו אורח חיים בר קיימא ונטעו זיתים, כיום הם ממשכים לגדלם באופן טבעי. במעבדותיהם המתקדמות, הם מייצרים מוצרי טיפוח מבוססי זית באיכות יוצאת דופן. במרכז המבקרים תוכלו ללמוד על ייצור שמן זית, ולטעום שמני זית שוני.  חוויית למידה מהנה לכל המשפחה.

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general