לבעלי עסקים

טונה במופע זריחה אקוסטי

ציון הדיל+2
יום שישי 6/10/23 להזמנת הדיל
ציון הדיל+2
יום שישי 6/10/23 להזמנת הדיל

פסטיבל התמר חוגג 23 שנים בהיכל התרבות של הטבע, חמישה ימים של מוזיקה ישראלית ושיתופי פעולה נדירים על פסגת המצדה ולרגליה. בשישי יתבצע מופע זריחה על פסגת המצדה על ידי טונה שמגיע לפסטיבל התמר לשני מופעי זריחה אקוסטיים על פסגת המצדה, עם כל השירים האהובים והמוכרים מתוך אלבומיו.

טונה איתי אורן זבולון  הידוע בשם הבמה "טונה" הוא ראפר ישראלי. טונה התפרסם בזכות השיר  "גם זה יעבור", שזכה להצלחה והגיע למקום ה-16 במצעד גלגלצ. ב2017–2018: האלבום "טונהפארק" יצא וכלל את הלהיט "י"א 2". 2019–2020:אלבום השלישי של טונה, "ועכשיו לחלק האינטרגלקטי", הוצא. אלבום כלל תכנים בנושא חלל וסימפולים משידור ההתרסקות של בראשית. 2020–עד היום: הוצאת אלבום "מזרח פרוע", שזכה בפרסים רבים, וביניהם אלבום השנה של גלגלצ ופרס אקו"ם. הוצאת הסינגל "ככה זה" עם נינט טייב, שהגיע למקום ה-67 במצעד היטליסט.

מהמועצה האזורית תמר, יוזמת ומארחת הפסטיבל, נמסר:
"מועצה אזורית תמר ממשיכה להוביל את המרחב המיוחד של ים המלח והנגב הצפון מזרחי ולפעול לרווחת התושבים, ההתיישבות, העסקים והתיירות במרחב תוך השקעה בלתי פוסקת בפיתוח. אנו קוראים לכלל בית ישראל לבוא ולהנות יחד ממוזיקה משובחת, מאתרי טבע קסומים ומים המלח המיוחד בחג הסוכות ופסטיבל התמר".

רוני חוס, מנהל אמנותי פסטיבל התמר:
"שמח להזמין את כל העולם לחמישה ימים של מוזיקה ישראלית משובחת. לבוא לפסטיבל התמר זה לשלב אומנות, תרבות וטבע נפלא בעיתוי מושלם של חול המועד סוכות. אני שם תמיד עובר בין הבמות, נהנה מההופעות, מתרגש מהזריחות ושואף בריזות מלטפות… נתראה היכן שתרצו. שלכם רוני"

    אחלה דיל
    Logo
    Enable registration in settings - general